news imgPo co kupować i dźwigać gazowaną wodę i inne drogie napoje? Z ekspresem i syropami SodaStream zrobisz je wygodnie w domu, a przy tym sporo zaoszczędzisz.

news imgBut I must explain to you how all this mistaken idea of denouncing pleasure and praising pain was born and I will give you a complete account of the system, and expound the actual teachings of the great explorer of the truth, the master-builder of human happiness. No one rejects, dislikes, or avoids pleasure itself, because it is pleasure, but because those who do not know how to pursue pleasure rationally encounter consequences.

news imgPrzedmioty codziennego użytku są funkcjonalne, ale bywają też piękne. My robimy wszystko, by nasze ekspresy były i funkcjonalne, i piękne jednocześnie. O tym, że nam to wychodzi świadczy szereg nagród, które otrzymujemy na całym świecie. Nasze produkty zostały uznane za „Produkty roku” w takich krajach, jak USA (2013), Czechy (2015 i  2016), Kanada (2016), Belgia (2017) czy Wielka Brytania (2015 i 2017).

news imgTo że woda jest najzdrowszym i najbardziej naturalnym napojem na świecie wie każdy (człowiek i zwierzak). Jednak o tym, że woda gazowana jest równie zdrowa i może mieć więcej zalet niż ta niegazowana, trzeba się przekonać na faktach. Poznaj je tu i teraz.

news imgŻeby życie było bardziej kolorowe, warto dodać mu odrobinę smaczku. SodaStream zgadza się z tą filozofią, dlatego opracowaliśmy syropy, z których uzyskasz gazowaną colę czy lemoniadę, ale znacznie mniej kaloryczną niż większość tych ze sklepu.