Czy możesz mi powiedzieć coś więcej o DUO?

Ekspres do wody gazowanej DUO to nasz nowy sposób na bąbelkowanie! Ta elegancka, kompaktowa konstrukcja nasyca wodę zarówno w szklanych jak i plastikowych butelkach, dzięki czemu bąbelkowanie jest szybkie i łatwe.

W zestawie z nowym cylindrem Quick Connect (CQC) – pierwszym w swoim rodzaju! Nowy cylinder CQC jest łatwy w montażu i nie wymaga ponownego dokręcania, teraz łatwiej niż kiedykolwiek można przejść od zerowego do maksymalnego poziomu bąbelkowania. Ekspres do wody gazowanej DUO jest kompatybilny tylko z cylindrem Quick Connect, więc upewnij się, że używasz tylko cylindra w różowym opakowaniu z logo Quick Connect (CQC).

Ekspres do wody gazowanej DUO posiada w zestawie 2 różne rodzaje butelek wielokrotnego użytku, które można myć w zmywarce. Możesz wybrać szklaną karafkę o pojemności 1 l do bardziej eleganckiego ustawienia w pomieszczeniach lub butelkę Fuse o pojemności 1 l, gdy jesteś w drodze.

Bąbelkowa uwaga: Klasyczna butelka 1 l, szklana karafka 0,8 l (z modelu Crystal), butelka 0,5 l oraz butelka My Only (0,5 l) nie są kompatybilne z modelem DUO.