Zasady dostawy

Dokładamy wszelkich starań aby każde zamówienie spełniało oczekiwania naszych klientów. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami dotyczącymi dostawy i płatności – dzięki temu będą mieli Państwo pewność jak przebiega realizacja Państwa zamówień.

Zamówienia złożone i opłacone do godziny 12:00 są przekazywane do transportu maksymalnie do 72 godzin od zaksięgowania wpłaty. Zamówienia opłacone po godzinie 12:00 będą realizowane następnego dnia roboczego.

Wszystkie oferowane towary są dostępne na naszym magazynie. Jeśli jednak w procesie kompletacji Twojego zamówienia pojawią się trudności i wynikające z nich opóźnienia skontaktujemy się z Tobą droga mailową lub telefoniczną.

Dostawa zamówionych produktów jest bezpłatna dla zamówień powyżej 50 zł.

 

Zamówienie
Kurier GLS,  zamówienie powyżej 50 zł 0 zł
Kurier GLS,  zamówienie poniżej 50 zł 13 zł

Dla Twojej wygody kurier dostarczy paczkę bezpośrednio pod podany adres.
Kurierzy dostarczają towar w godzinach 9:00 – 17:00. Po nadaniu przez nas paczki kurierowi, na adres mailowy otrzymasz numer swojej paczki wraz z instrukcją jaki będzie przebieg dostawy.

Jeśli w momencie przekazywania paczki przez kuriera stan opakowania wzbudza Twoje podejrzenia koniecznie sprawdź jej zawartość w obecności kuriera. Dokładamy wszelkich starań by wszystkie produkty były należycie zabezpieczone, jednak jeśli któryś z nich jest uszkodzony wypisz z kurierem formularz reklamacyjny.

Jeśli dostrzeżesz defekt w dostawie po rozpakowaniu paczki skontaktuj się z naszą infolinią (32) 325 61 00 lub 801 677 744.