Postaw na oryginalne cylindry. Nie ufaj zamiennikom dostępnym na rynku.

Szanowni Państwo,

Dementujemy wszelkie informacje o rzekomym zaprzestaniu produkcji, dystrybucji i wymiany naboi do syfonów przez SodaStream. Zrezygnowaliśmy jedynie ze współpracy z niektórymi partnerami w tym zakresie. Bez zmian, wymieniamy nasze niebieskie cylindry i będziemy kontynuować ich produkcję oraz program wymiany przez długi czas.

Z pełnym zaangażowaniem pracujemy nad rozbudowaniem mapy miejsc, w których nasi Klienci mogą wygodnie wymieniać oryginalne cylindry. Obecnie są to sieci: Carrefour, E’Leclerc oraz Media Markt, a w wkrótce także: Media Expert, Neonet, Max Elektro oraz Auchan. Przypominamy też o możliwości komfortowej wymiany naboi SodaStream on-line za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Przypominamy, że jedynie oryginalne cylindry SodaStream są kompatybilne z ekspresami marki, gwarantując bezpieczeństwo użytkowania, prawidłowe działanie urządzeń oraz przygotowanie do 60L napoju gazowanego.

Wszelkie zamienniki naszych cylindrów powodują uszkodzenia saturatorów SodaStream i nie są objęte gwarancją Jakiekolwiek sugestie lub polecenia zamienników przez pracowników sieci niezrzeszonych wprowadzają Klientów w błąd, skutkując uszkodzeniem naszych urządzeń oraz odbywają się poza naszą wiedzą, zaleceniami, instrukcją obsługi oraz regulaminem gwarancji.

Wszystkie cylindry SodaStream przechodzą potrójny system kontroli jakości, który obejmuje: czyszczenie w specjalistycznym procesie, napełnianie najwyższej jakości gazem CO2 do napojów oraz uszczelnianie osłonami bezpieczeństwa. Używany przez nas gaz jest certyfikowany i bezpieczny do spożycia, a każda butla testowana, aby upewnić się, że nie posiada zanieczyszczeń. Dlatego bierzemy pełną odpowiedzialność za bezpieczeństwo ich użytkowania i podkreślamy, że tylko cylindry CO2, sygnowane przez SodaStream, mogą być wykorzystywane w naszych urządzeniach.

Zwracamy na to szczególną uwagę, ponieważ otrzymaliśmy liczne zgłoszenia od naszych Klientów, w związku z awariami maszyn poprzez użycie nieoryginalnych zamienników, na skutek nieprawidłowych rekomendacji.

Głównym założeniem i misją naszej marki jest eliminacja jednorazowych butelek plastikowych, które stanowią realne zagrożenie dla środowiska i znacznie je zanieczyszczają. Dlatego oferujemy urządzenia i akcesoria, pozwalające - w warunkach domowych - przygotować orzeźwiającą wodę i napoje gazowane, wykorzystując ekologiczne rozwiązania. Naturalną konsekwencją naszych działań jest udostępnienie Klientom jak najszerszej listy palcówek, w których mogą wymieniać oryginalne naboje CO2, a wszelkie niezgodne z prawdą informacje i rekomendacje, działające na niekorzyść naszych Klientów, będziemy zdecydowanie dementować, w trosce o ich bezpieczeństwo i gwarancję zakupu naszych ekspresów.

 

Wymiana naboju SodaStream - ikonografika