O nas

Ekspresy SodaStream umożliwiają przekształcenie zwykłej wody - w gazowaną, pełną orzeźwiających bąbelków - za dotknięciem jednego przycisku.

Naszą ambicją jest udostępnienie Konsumentom świeżej, gazowanej wody, z dbałością o środowisko naturalne, dzięki rezygnacji z plastikowych butelek jednorazowego użytku. Jako światowy lider na rynku domowych ekspresów do gazowania wody, mamy doświadczenie i możliwości, aby bąbelkowej rewolucji – w trosce o naszą wspólną planetę.

Jaki mamy cel? Chcemy wyeliminować jednorazowe butelki plastikowe ze wszystkich gospodarstw domowych na całym świecie, jednocześnie dbając o zdrowie i odpowiednie nawodnienie naszych Klientów i ich rodzin.

Wizja:

Stworzenie globalnej społeczności, która odważnie zabiega o czystszą planetę i jej przyszłość, dzięki zrównoważonej i świadomej konsumpcji.

Misja:

Zrewolucjonizowanie branży napojów, poprzez zaoferowanie Konsumentom prostych, kreatywnych i przyjemnych sposobów na ich przygotowanie oraz cieszenie się ich zdrowszymi wersjami we własnym domu.


 SodaStream Terra saturator czarny

Zdrowie i kondycja organizmu

Każdego roku dostarczamy 1,5 miliarda litrów domowej wody gazowanej milionom rodzin na całym świecie. Nasze saturatory sprawiają, że zwykła woda z kranu zamienia się w bąbelkowy, przyjemnie orzeźwiający napój o doskonałym smaku – bez zmiany jego naturalnych wartości. Dzięki możliwości samodzielnego nasycania wody i kreacji ulubionych smaków, Konsumenci piją jej więcej, ciesząc się zdrowymi i ekologicznymi rozwiązaniami we własnym domu.  

Dokładamy starań, aby oferować najsmaczniejsze, najbardziej zaskakujące opcje nawadniania organizmu. Nieustannie eksperymentujemy i poszerzamy ofertę naszych syropów smakowych. Zamierzamy również stale polepszać nasze syropy, dlatego zadbaliśmy o to, aby zawierały o 50% mniej cukru niż kupowane w sklepie alternatywy, zachowując jednocześnie 100% smaku.

Dowiedz się więcej o naszej ofercie ekspresów


SodaStream my only bottle


Ochrona środowiska

Dziś przewodzimy bąbelkowej rewolucji, ograniczającej zużycie butelek plastikowych jednorazowego użytku, oferując Konsumentom ekologiczny wybór - w trosce o przyszłość naszej planety. Wybierając SodaStream, odgrywasz kluczową rolę w walce o ratowanie środowiska naturalnego, poprzez ograniczanie wytwarzania sztucznych odpadów.

Nasze standardowe butelki są wykonane z Tritanu wolnego od BPA, dzięki czemu można je bezpiecznie myć w zmywarce i używać przez okres 4 lat a szklane butelki Duo bezterminowo. Jedna butelka SodaStream pozwoli Ci wyeliminować do 1769 jednorazowych, plastikowych butelek z oceanów, lasów i wysypisk śmieci.

Korzystając z ekspresów SodaStream w domu, pomożesz w zmniejszaniu śladu węglowego, który powstaje w procesie złożonej logistyki związanej z produkcją i dostawą wody gazowanej kupowanej w sklepie.

Dowiedz się więcej na temat różnicy, jaką tworzą konsumenci Sodastream  

Ochrona środowiska


Innowacja

W 1903 roku rozpoczęliśmy rewolucję na rynku napojów sodowych, przedstawiając system, umożliwiający konsumentom samodzielne przygotowywanie wody gazowanej w zaciszu własnego domu. Od 100-tu lat konsekwentnie rozwijamy i wprowadzamy innowacje, dzięki czemu nasze portfolio obejmuje dziś 65 patentów i 198 zarejestrowanych znaków towarowych na całym świecie. Przez ten okres zdobyliśmy też dziesiątki międzynarodowych nagród za działania marketingowe, projektowe i technologiczne

Obecnie urządzenia do wody gazowanej SodaStream są dostępne w sprzedaży na 6 kontynentach, w 46 krajach, w około 90 000 sklepach.

Nasze 100-letnie doświadczenie, sprawia, że rozumiemy potrzeby naszych klientów i ich oczekiwania. Rozumiemy też potrzeby naszej planety, dlatego tworzymy nasze urządzenia w przekonaniu, że świeże bąbelki nie potrzebują plastikowej butelki.

Dołącz do nas już dziś. Zmień sposób w jaki pijesz wodę gazowaną i rozpocznij bąbelkową rewolucję w Twojej kuchni!

Zapraszamy wszystkich do przyłączenia się do naszej bąbelkowej rewolucji, ponieważ razem jesteśmy w stanie przyczynić się co pozytywnej zmiany!