SodaStream naboje - wymiana cylindrów z gazem CO2

 

wymiana naboju co2 soda stream

 

Nie wyrzucaj, wymieniaj! Wymiana cylindrów CO2, jest najbardziej opłacalnym i ekologicznym sposobem na tworzenie bąbelków. Możesz to zrobić zarówno w sklepie online, jak i w punkcie stacjonarnym np. Carrefour, Media Markt płacący tylko za gaz – pełną listę sklepów znajdziesz w zakładce „Znajdź sklep”.

Wszystkie zwracane, puste cylindry SodaStream przechodzą potrójny system kontroli jakości przed powrotem do obrotu. Obejmuje on: czyszczenie w specjalistycznym procesie, napełniane najwyższej jakości gazem CO2 do napojów oraz uszczelnianie osłonami bezpieczeństwa.

Dzięki takiemu podejściu nie tylko przyczyniasz się do utrzymania naszej planety w czystości i oszczędzasz pieniądze, ale także masz pewność, że Ty i Twoi najbliżsi spożywacie bezpieczny dla zdrowia gaz CO2, a woda gazowana w domu jest zawsze pod ręką!

Wymiana oraz napełnianie Twoich cylindrów CO2

 

Dlaczego warto używać cylindrów CO2 SodaStream?

  • Zostały zaprojektowane specjalnie dla Twojego ekspresu do wody gazowanej, idealnie do niego pasują, zapewniając lepsze nagazowanie i maksymalną wydajność.
  • Wypełnione są wysokiej jakości, spożywczym CO2 stosowanym we wszystkich napojach gazowanych.
  • Doskonałe warunki – za każdym razem, gdy wymieniasz puste naboje soda stream CO2, przechodzą one proces potrójnej kontroli jakości, podczas której są sprawdzane, sterylizowane i ponownie napełniane spożywczym gazem CO2.
  • Bezpieczeństwo — każdy z Twoich cylindrów CO2 jest wykonany z najwyższej jakości mosiądzu i aluminium. Spośród ponad 70 milionów wyprodukowanych cylindrów żaden nigdy nie uległ awarii. Możesz czuć się bezpiecznie!

Dowiedz się więcej o cylindrach CO2 SodaStream

Wymiana cylindrów*

 

Wymiana cylindrów


Zamówienie i wymiana

Gdy skończył Ci się gaz, po prostu zamów nowy na naszej stronie. Zachowaj pudełko, w którym je otrzymasz, będzie Ci potrzebne w kolejnym kroku.


 

Zamówienie i wymiana


Spakuj puste cylindry

Następnie umieść puste cylindry w opakowaniu i naklej na nie etykietę zwrotną. Jeśli zgubiłeś/zgubiłaś etykietę, skontaktuj się z naszym Bąbelkowym Zespołem Wsparcia!!


 

 

Spakuj puste cylindry


Odeślij puste naboje

Zostaw swoją paczkę w najbliższym punkcie wysyłkowym.

 

przyłącz sie do rewolucji

 


Wymiana w sklepie

Chcesz natychmiast wymienić pusty cylinder? Sprawdź najbliższe punkty wymiany! W tym Carrefour wymiana butli sodastream.

 

znajdz sklep

 

 

kup zapasowe cylindry co2 

Po czym poznać, że gaz się skończył?

Zobacz film soda Stream gaz - kiedy wymienić?

 


 

Najczęściej zadawane pytania okołobąbelkowe:

1. Jak zainstalować cylinder CO2 w moim ekspresie? Instalacja cylindra jest bardzo prosta! Przekonaj się sam/sama. Instrukcja Krok po kroku


2. Jak często powinienem/powinnam wymieniać mój cylinder? Twój cylinder wytwarza średnio około 60 l wody gazowanej. Jednakże, częstotliwość wymiany zależy od stopnia nagazowania wody, jaka będzie przygotowywana. Zatem jeden cylinder wystarcza średnio na 4 do 8 tygodni.


3. Pomocy! Nie mogę znaleźć etykiety zwrotnej przesyłki. Nie ma problemu! Nasz Bąbelkowy Zespół Wsparcia jest zawsze gotowy do pomocy.


Nie znalazłeś/znalazłaś tutaj odpowiedzi na swoje pytanie? Aby uzyskać więcej informacji lub wsparcie, odwiedź naszą stronę: https://support.sodastream.com/hc/pl