Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Bydgoszczy

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Bydgoszczy

Uzupełnienie nabojów SodaStream jest niezbędne do dalszego korzystania z syfonu. Na szczęście możesz to zrobić łatwo i szybko. Odwiedź jeden z naszych punktów partnerskich lub placówkę znanych sieci sklepów elektronicznych, takich jak Media Expert, Media Markt czy RTV EURO AGD. Znajdziesz tam specjalne stanowiska do uzupełniania lub wymiany nabojów CO2 SodaStream.

W Bydgoszczy znajdują się one w:

Media Expert logo

Media Expert, Gdańska 161

Media Expert logo

Media Expert, Wojska Polskiego 1

Uzupełnienie nabojów SodaStream lub ich wymiana jest możliwa także w innych lokalizacjach. Jeśli do powyższych miejsc jest Ci za daleko lub nie znajdują się one w drodze do pracy, użyj naszej mapki. Znajdziesz na niej wiele innych lokalizacji.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Bydgoszczy

Inne lokalizacje wymiany i uzupełniania nabojów do saturatora SodaStream znajdziesz na naszej mapce. Wystarczy wpisać nazwę wybranej miejscowości i zobaczyć adresy pokazane na mapie. Możesz wpisać także nazwę konkretnej ulicy, aby mapka pokazała punkty wymiany znajdujące się najbliżej niej.

Aby zobaczyć lokalizacje punktów wymiany znajdujące się aktualnie najbliżej Ciebie, włącz w swojej przeglądarce internetowej możliwość lokalizacji.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Bydgoszczy

Uzupełnienie i wymiana nabojów SodaStream jest możliwa w placówkach znanych sieci marketów elektronicznych, takich jak na przykład Media Expert. Są one czynne przez wszystkie dni robocze od rana do późnych godzin wieczornych, istnieje więc możliwość udania się do nich zarówno przed popołudniową czy wieczorną zmianą w pracy, jak i po porannej czy popołudniowej zmianie.

Jeśli jednak pracujesz poza Bydgoszczą i w ciągu tygodnia nie możesz odwiedzić sklepów o którejkolwiek porze, to warto wiedzieć, że sklepy z naszymi punktami uzupełnień i wymiany nabojów są czynne również w soboty i niedziele handlowe. Można więc się do nich udać również w weekendy i uzupełnić naboje w dwutlenek węgla, aby cieszyć się napojami gazowanymi we własnym domu.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Uzupełnienie i wymiana naboju SodaStream we wszystkich punktach i sklepach kosztuje dokładnie tyle samo, czyli 49,99 zł*. Jeden nabój pozwala na nasycenie dwutlenkiem węgla nawet do 60 litrów napoju, zatem koszt jednego litra to jedynie 0,83 groszy. To prawdziwa oszczędność!

Aby wymienić lub uzupełnić oryginalny nabój SodaStream, wystarczy, przyjść z nim do jednego z naszych punktów z powyższej listy lub zaznaczonego na mapce. Na miejscu zajmą się nim przeszkoleni pracownicy, którzy uzupełnią Twój nabój lub wymienią go na miejscu szybko i od ręki. Dzięki temu jeszcze tego samego dnia będziesz mógł cieszyć się pełnym nabojem.

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.