Napełnianie i Wymiana Cylindrów CO2

Wymień swój pusty cylinder na pełny i zapłać tylko za gaz. Każdy nabój CO2 SodaStream umożliwia przygotowanie do 60 l wody gazowanej.*

49,99 zł

*W zależności od wybranego stopnia nagazowania wody i modelu ekspresu.

Na rynku spotkasz się z dwoma rodzajami cylindrów, przed zakupem sprawdź jaki pasuje do Twojego saturatora.

Jakiego cylindra potrzebuję?

Naboje SodaStream to:

60 L ORZEŹWIENIA

ŁATWY MONTAŻ ŁATWY MONTAŻ

ŁATWY MONTAŻ

BEZPIECZEŃSTWO BEZPIECZEŃSTWO

BEZPIECZEŃSTWO

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

*W zależności od wybranego stopnia nagazowania wody i modelu ekspresu.

Najczęstsze zadawane pytania

Najczęstsze zadawane pytania

Czym jest wymiana gazu on-line i jak działa?
Aby napełnić swoją wodę świeżymi bąbelkami niezbędny jest cylinder z CO2. Po pewnym czasie kończy się w nim gaz i wtedy należy go wymienić – jedynie na oryginalny – nabój SodaStream.
Oferujemy wygodną wymianę on-line, w ramach której otrzymasz nowy cylinder w zamian za pusty, bez wychodzenia z domu. Ponosisz koszt samego napełnienia gazem a zużyty cylinder zwracasz bezpośrednio kurierowi, który dostarczy Ci pełne naboje.
Jak mogę zapłacić mniej za wysyłkę na wymianę butli?
Przy zamawianiu nabojów z CO2 on-line zalecamy wymianę 2 lub więcej cylindrów, co zapewnia darmową dostawę.
Wymiana jednego cylindra wiąże się z opłatą za przesyłkę w wysokości 10 zł.
Jeśli masz tylko jednej nabój do wymiany, zachęcamy do skorzystania z naszego lokalizatora sklepów, żeby łatwo wymienić go w najbliższym punkcie sprzedaży detalicznej.

Bąbelkowa porada: Podpowiadamy, że warto mieć w domu zapasowy nabój z CO2.
Gdy skończy Ci się gaz w cylindrze, od razu wymienisz go w saturatorze na pełny. W ten sposób można korzystać z urządzenia bez przerwy na oczekiwanie na dostawę z pełnym nabojem.
Kliknij tutaj, aby kupić zapasową butlę.
Jaki jest szacowany czas dostawy? Kiedy otrzymam moje zamówienie?

Jeśli złożysz zamówienie przez stronę SodaStream.pl, otrzymasz je w przeciągu 24 h (między 08:00 -19:00).

Aby zmienić godzinę dostawy, należy skontaktować się bezpośrednio z kurierem DPD.

Jeśli przegapiłeś pierwszą próbę doręczenia zamówienia, kolejna powinna nastąpić w przeciągu następnych 24 godzin.

Które cylindry są kompatybilne z moim saturatorem?

Dobre pytanie! Cylinder gazujący SodaStream 60L z niebieską nylonową owijką będzie pasować do wszystkich naszych ekspresów do wody gazowanej z wkręcanym systemem cylindra.

Cylinder Quick Connect z różową nylonową owijką jest kompatybilny z naszymi DUO i TERRA ekspresami do wody gazowanej.

Uwaga

Używanie cylindrów innych niż SodaStream nie jest dobrym pomysłem. Wszystkie nasze cylindry CO2 są testowane pod względem jakości po ponownym napełnieniu. Cylindry gazowe SodaStream powinny być konserwowane i uzupełniane wyłącznie przez SodaStream. Nieautoryzowane uzupełnianie cylindrów przez osoby trzecie może być ryzykowne. SodaStream gwarantuje jedynie bezpieczeństwo cylindrów napełnianych przez nas, a SodaStream nie ponosi odpowiedzialności za produkty jakiejkolwiek innej firmy lub marki, które mogą uszkodzić urządzenie do wody gazowanej i unieważnić gwarancję.

Czy mój cylinder z gazem jest pusty?

Ilość wytwarzanych bąbelków się zmniejszyła? Sprawdź czy nie skończył Ci się gaz.

Zacznij od cylindra. Upewnij się, że nabój jest szczelny i poprawnie zamontowany. W przypadku niebieskich cylindrów, w razie potrzeby, dokręć go ponownie, obracając cylindrem w prawo.

Jeśli nadal nie pojawiają się bąbelki i nie słyszysz charakterystycznego dźwięku po naciśnięciu przycisku nasycania, oznacza to, że skończył Ci się gaz. Nie martw się! W prosty sposób wymienisz go na pełny w jednym z naszych punktów wymiany lub online.

Jakie korzyści wynikają z użytkowania cylindrów SodaStream?

Doświadczenie

SodaStream posiada wieloletnie doświadczenie w doskonaleniu produkcji domowych ekspresów do gazowania wody, co czyni nas liderem na rynku. Nasze produkty można znaleźć w ponad 45 krajach, 100 000 sklepów oraz w milionach gospodarstw domowych. Jako pierwsi wprowadziliśmy aluminiowe cylindry CO2 do ekspresów do wody gazowanej i jesteśmy obecnie największym na świecie producentem aluminiowych cylindrów, z milionami wyprodukowanych i używanych sztuk.

Bezpieczeństwo

Stawiamy bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Nie tylko uzyskaliśmy uznanie wiodących, światowych organów regulacyjnych, ale - jako producent, posiadający wiele certyfikatów - przestrzegamy znacznie wyższych standardów, niż wymagane przez branżowe organizacje. Nasze cylindry są szczegółowo kontrolowane pod kątem napełniania, uzupełniania i konserwacji, oraz przechodzą profesjonalne testy. Każdy cylinder i zawór, wyprodukowane przez SodaStream są dokładnie sprawdzane – od momentu doboru surowców - do ich produkcji. Zawory produkowane przez SodaStream są zaprojektowane tak, aby zapobiegać wyciekom i zapewniać bezpieczeństwo w przypadku nieoczekiwanego wzrostu ciśnienia.

Jakość

Wszystkie cylindry SodaStream przechodzą potrójny system kontroli jakości, który obejmuje: czyszczenie w specjalistycznym procesie, napełniane najwyższej jakości gazem CO2 do napojów oraz uszczelnianie osłonami bezpieczeństwa. Posiadamy zakłady napełniania na całym świecie, dostosowane do rygorystycznej kontroli, konserwacji i uzupełniania cylindrów. Każdy jest sprawdzany pod kątem uszkodzeń i szczelności przed ponownym napełnieniem i testowaniem.

Jak często należy wymieniać cylinder z gazem CO2?

Nasze naboje wystarczą średnio do 60 litrów wody gazowanej, ale nie ma uniwersalnej odpowiedzi na to pytanie. To właśnie sprawia, że SodaStream jest tak wyjątkowa! Częstotliwość wymiany naboju gazującego zależy od używanego poziomu nasycania. 

Jeśli zauważysz, że wymieniasz gaz częściej, niż chcesz, spróbuj zmniejszyć liczbę naciśnięć przycisku nasycania i używaj mocnych 1-2 sekundowych naciśnięć za każdym razem.

Więcej często zadawanych pytań