Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Gliwicach

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Gliwicach

Woda gazowana domowej roboty? Jesteśmy na tak! Syfon SodaStream pozwala Ci mieć świeżo gazowaną wodę zawsze pod ręką. Korzystanie z urządzenia jest bardzo proste, a my podkładamy wszelkich starań, by również wymiana nabojów była bezproblemowa. Możesz ją załatwić w jednej z kilkuset placówek na terenie całego kraju. Punkty wymian znajdują się przede wszystkim w najpopularniejszych sieciach sprzedażowych.

Naboje SodaStream w Gliwicach wymienisz między innymi w:

Media Expert logo

Media Expert ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1

Media Expert logo

Media Markt ul. Pszczyńska 315

Carrefour logo

Carrefour ul. Lipowa 1

Carrefour logo

Carrefour ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1

Żadna z powyższych lokalizacji nie jest Ci po drodze? Spokojnie! W Twoim mieście znajdziesz więcej punktów! Skorzystaj z interaktywnej mapki i znajdź placówkę najbliżej swojego miejsca zamieszkania, pracy czy szkoły dzieci.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Gliwicach

Zaczynamy? Wpisz w pasku wyszukiwania na mapce: Gliwice. W ciągu maksymalnie kilku sekund na mapce wyświetlą się zaznaczone wszystkie punkty dostępne w Twoim mieście. Jeżeli zależy Ci na konkretnej lokalizacji – wystarczy, że dopiszesz do nazwy miasta ulicę, na której mieszkasz bądź pracujesz.

Znalezienie punktu wymiany nabojów znajdującego się najbliżej Twojego aktualnego miejsca pobytu jest jeszcze łatwiejsze! Zezwól na automatyczną lokalizację Twojego urządzenia, by na mapce wyświetliły się punkty wymiany cylindrów znajdujące się w pobliżu.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Gliwicach

Wiemy, że wymianę naboju do SodaStream możesz chcieć załatwić w różnych godzinach. Dlatego projektując sieć punktów wymiany celujemy przede wszystkim w wielkopowierzchniowe sklepy i placówki zlokalizowane w galeriach handlowych. Dzięki temu możemy zagwarantować Ci dostępność do usługi w maksymalnie szerokim wymiarze godzin, od wczesnego rana do późnego wieczora, również w soboty i niedziele handlowe.

Planujesz wymianę cylindra w wybranym punkcie w Gliwicach? Wystarczy, że sprawdzisz godziny otwarcia Media Expert, Media Markt czy Carrefoura, by mieć pewność, że załatwisz sprawę przed pracą, po pracy lub podczas sobotnich zakupów. Przeszkolony pracownik placówki będzie dla Ciebie dostępny o każdej porze w godzinach otwarcia danego sklepu.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Chcemy, żeby wymiana naboju SodaStream była nie tylko usługą łatwo dostępną, ale również przewidywalną kosztowo. Dlatego za wymianę cylindra, bez względu na Twoje miejsce zamieszkania i wybrany punkt, zapłacisz około 49,99*.

Nowy nabój pozwoli Ci nasycić gazem do 60 litrów wody, czyli litr gazowanego napoju będzie Cię kosztował około 80 groszy. To naprawdę się opłaca!

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.