Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Kaliszu

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Kaliszu

Zastanawiasz się, gdzie wymienić naboje SodaStream? Usługę uzupełnienia pustych cylindrów realizuje kilkaset punktów zlokalizowanych na terenie całej Polski. Szybka wymiana naboju SodaStream możliwa jest w placówkach popularnych sieci sprzedażowych, takich jak Media Expert i Media Markt. Gdzie jeszcze dostępne są naboje do syfonu? Carrefour również udostępnia taką możliwość.

Do najchętniej odwiedzanych placówek w Kaliszu należą:

Media Expert logo

Media Expert ul. 3 Maja 1

Media Expert logo

Media Expert ul. Poznańska 121-131

Media Expert logo

Media Markt ul. Poznańska 121

Carrefour logo

Carrefour ul. Poznańska 121-131

Wśród tych sklepów nie ma miejsca blisko Twojego domu lub pracy? Skorzystaj z naszej mapki i wyszukaj inny punkt wymiany naboju Co2 SodaStream w dogodnej dla Ciebie lokalizacji.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Kaliszu

W jaki sposób możesz sprawdzić, gdzie uzupełnisz gaz w cylindrze SodaStream? Pomoże Ci w tym specjalnie przygotowana mapka. Wystarczy, że w okienku wskażesz interesujące Cię miejsce, a uzyskasz wskazówki dotyczące punktów wymiany naboju do SodaStream.

Jak jeszcze możesz znaleźć sklepy znajdujące się w okolicy? Innym sposobem jest użycie automatycznej lokalizacji – zaznacz odpowiednią opcję w mapce, a wyświetlą Ci się najbliższe punkty.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Kaliszu

Wymiany naboju SodaStream dokonasz w standardowych godzinach otwarcia placówek naszych sieci partnerskich. Większość z nich czynna jest od wczesnego poranka, aż do późnego wieczoru, dzięki czemu z łatwością uzupełnisz syfon na naboje. Media Expert, Media Markt i inne wybrane punkty możesz odwiedzić od poniedziałku do soboty, a także w niedziele handlowe.

Zazwyczaj pracujesz na pierwszą lub drugą zmianę i obawiasz się, że nie znajdziesz czasu na wymianę cylindra? Nie martw się, sklepy Carrefour albo Leclerc również współpracują z SodaStream. Wymianę naboju zrealizujesz więc przed i po pracy, dzięki dłuższym godzinom otwarcia. Jeśli domowe obowiązki uniemożliwiają Ci wizytę w tygodniu, wykorzystaj wolną sobotę. W Kaliszu działa kilka punktów, gdzie uzupełnisz naboje do syfonu - Media Markt, Media Expert i Carrefour.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Koszt wymiany naboju SodaStream jest taki sam w każdym sklepie - nie ma więc znaczenia, gdzie mieszkasz czy do jakiej placówki się udasz. Zawsze zapłacisz około 49,99 zł*, dzięki czemu otrzymasz litr wody gazowanej za jedyne 0,83 grosze. Jeden nabój pozwoli Ci przygotować nawet 60 litrów napoju z bąbelkami!

Wystarczy, że odwiedzisz jeden z naszych punktów i przyniesiesz ze sobą oryginalny nabój do syfonu. Pracownicy placówki szybko zrealizują wymianę, abyś mógł bez przeszkód cieszyć się samodzielnie gazowaną wodą.

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.