Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Koninie

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Koninie

Nie wyobrażasz sobie codzienności bez świeżo gazowanej wody? SodaStream to urządzenie właśnie dla Ciebie! Korzystanie z syfonu jest bardzo proste, a wymiana nabojów całkowicie bezproblemowa. Jesteśmy do Twojej dyspozycji w kilkuset placówkach na terenie całego kraju, w najpopularniejszych sieciach sprzedażowych. Wszystko po to, abyś wymianę cylindra mógł załatwić szybko i bez zbędnych formalności.

W Koninie nabój SodaStream wymienisz między innymi w:

Media Expert logo

Media Expert ul. Spółdzielców 8A

Carrefour logo

Carrefour ul. Paderewskiego 8

Intermarche logo

Intermarche ul. Poznańska 176

Chcesz znaleźć punkt wymiany nabojów w innej części miasta, blisko miejsca zamieszkania, pracy lub siłowni? Skorzystaj z intuicyjnej mapki. Znajdziesz na niej wszystkie placówki w Koninie, które realizuję usługi wymiany nabojów w naszych syfonach.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Koninie

W pasku wyszukiwania na mapce wpisz: Konin. Zobaczysz wszystkie punkty wymiany nabojów SodaStream dostępne w Twoim mieście. Jeżeli zależy Ci na konkretnej lokalizacji – dopisz do nazwy miasta ulicę, na której mieszkasz czy pracujesz.

Możesz również pozwolić na automatyczną lokalizację Twojego urządzenia. Po wyrażeniu zgody – na mapce wyświetlone zostaną punkty wymiany cylindrów zlokalizowane najbliżej miejsca, w którym aktualnie przebywasz.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Koninie

Masz czas na załatwianie wymiany naboju tylko wcześnie rano, albo późno wieczorem? A może wolną chwilę masz tylko w sobotę? Punkty wymiany cylindrów do syfonów SodaStream zlokalizowane w najpopularniejszych sklepach działają dokładnie w takich godzinach, w jakich działa dana placówka. Możesz więc wymienić nabój przed pracą, po pracy czy w wolną sobotę, a nawet w niedzielę handlową.

Chcesz mieć pewność, w jakich godzinach załatwisz wymianę naboju? Wystarczy, ze sprawdzisz, w jakich godzinach działa dany sklep. Wyszkolony specjalista np. w Media Expert, Carrefourze czy Intermarche będzie na Ciebie czekał w godzinach otwarcia placówki – bez żadnych ograniczeń dostępności do usługi.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Naszym celem jest zapewnienie Ci dostępu do najwyższej jakości usługi wymiany nabojów w syfonach SodaStream w przewidywalnych cenach. Dlatego koszt wymiany naboju, bez względu na Twoje miejsce zamieszkania i wybrany przez Ciebie punkt, będzie wynosił około 49,99*.

Nowy nabój wystarczy na nasycenie gazem nawet 60 litrów wody. Co to oznacza w praktyce? Litr samodzielnego gazowanego napoju domowej roboty będzie Cię kosztował około 83 groszy. To się naprawdę opłaca!

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.