Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Łomży

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Łomży

Naboje SodaStream do gazowania napojów wymienisz lub uzupełnisz w jednym z kilkuset naszych punktów obsługi. Mieszczą się one w sklepach sieci znanych elektromarketów, takich jak np. Media Expert czy Media Markt, ale nie tylko.

W Łomży możesz to zrobić przykładowo w tych miejscach:

Media Expert logo

Media Expert, Zawadzka 27

Media Expert logo

Media Expert, Aleja Legionów 60

Jeśli jednak te sklepy są daleko od Twojego miejsca zamieszkania czy pracy, nie martw się – możesz z łatwością znaleźć inne punkty w Twojej okolicy za pomocą naszej mapki. Wskaże Ci ona dokładną trasę do wybranego przez Ciebie punktu, w którym uzupełnisz lub wymienisz naboje SodaStream.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Łomży

Wystarczy kliknąć poniższą mapkę i wpisać nazwę miejscowości, w której będzie Ci najwygodniej odwiedzić nasz punkt obsługi. W odpowiedzi mapka pokaże Ci wszystkie placówki dostępne w tej miejscowości lub w jej okolicy.

Możesz także włączyć lokalizację w smartfonie lub komputerze – dzięki temu zobaczysz na mapce punkty znajdujące się najbliżej miejsca, w którym aktualnie przebywasz i w których możesz wymienić lub uzupełnić naboje SodaStream. Po wybraniu danego punktu zobaczysz także dokładną nawigację.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Łomży

Współpracujemy ze znanymi sieciami marketów elektrotechnicznych i spożywczych, takimi jak Media Expert czy Carrefour. Dzięki temu nasze punkty wymiany naboi SodaStream znajdują się w dogodnych lokalizacjach i są czynne od rana do późnych godzin wieczornych, abyś mógł wymienić lub uzupełnić butlę w porze dnia, która najbardziej Ci pasuje.

Dzięki temu możesz wymienić lub uzupełnić naboje również gdy masz pracę na pierwszą lub na drugą zmianę. Jeśli jednak praca i codzienne obowiązki uniemożliwiają Ci wizytę w naszych punktach wymiany w ciągu tygodnia, możesz wymienić lub uzupełnić gaz w nabojach również w soboty i w niedziele handlowe.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Wymiana lub uzupełnienie nabojów SodaStream kosztuje wszędzie tyle samo, niezależnie od tego, w którym punkcie i w jakiej miejscowości to zrobisz. Cena usługi wynosi 49,99 zł*, a ilość gazu w jednym naboju wystarczy na nasycenie nim aż 60 litrów wody lub napoju – daje to koszt jedynie 0,83 groszy za litr. To czysta oszczędność!

Aby cieszyć się napojami gazowanymi z własnego saturatora, przynieś oryginalny nabój do uzupełnienia lub wymiany do najbliższego Ci punktu obsługi. Nasi specjaliści szybko go wymienią lub uzupełnią, a Ty będziesz mógł jeszcze tego samego dnia używać go ponownie.

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.