Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Skarżysku - Kamiennej

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Skarżysku - Kamiennej

Interesuje Cię wymiana naboju SodaStream? Odwiedź jeden z kilkuset punktów zlokalizowanych w całym kraju. Współpracujemy z wieloma popularnymi sieciami sprzedaży detalicznej, co pozwoli Ci szybko i sprawnie uzupełnić naboje do syfonu. Media Expert, Carrefour, Media Markt czy Intermarche to tylko niektóre z nich.

W Skarżysku – Kamiennej najchętniej odwiedzane placówki to:

Media Expert logo

Media Expert ul. Krasińskiego 18

Media Expert logo

Media Expert ul. Metalowców 5

Media Expert logo

Media Markt ul. Metalowców 5

Jeśli wśród powyższych miejsc nie ma punktu znajdującego się blisko Twojego domu lub pracy, skorzystaj z mapki na stronie SodaStream. Wymianę naboju zrealizujesz z jednym ze sklepów w dogodnej dla Ciebie lokalizacji.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Skarżysku - Kamiennej

Jak dowiedzieć się, w której placówce możliwa jest wymiana naboju Co2 SodaStream? Skorzystaj z naszej mapki! Wystarczy, że wpiszesz nazwę miejscowości i ewentualnie ulicę, na której przebywasz, a szybko uzyskasz konkretne informacje.

Możesz wykorzystać też z automatyczną lokalizację, w tym celu zaznacz odpowiednią opcję po wejściu na mapkę. Po zatwierdzeniu, wyświetlą Ci się wszystkie punkty w okolicy, w których wymienisz naboje do syfonu - Media Markt, Carrefour czy Media Expert.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Skarżysku - Kamiennej

Współpracujemy z wieloma punktami popularnych sieci sprzedażowych, czynnych od poniedziałku do piątku oraz w niedziele handlowe. Jeśli posiadasz naboje do saturatora SodaStream, możesz uzupełnić je w standardowych godzinach otwarcia placówek. Wybierz dogodny termin, odwiedź sklep, a obsługa szybko i sprawnie dokona wymiany naboju do SodaStream.

Bardzo często praca na zmiany uniemożliwia Ci skorzystanie z usługi uzupełnienia gazu? Nie martw się, naboje do syfonu Carrefour czy Leclerc wymienia od wczesnego ranka do późnego wieczoru. Zazwyczaj przez cały tydzień jesteś zajęty codziennymi obowiązkami i nie masz czasu na wizytę w pobliskim sklepie? Wykorzystaj wolną sobotę na odwiedziny w jednym z punktów wymiany w Skarżysku – Kamiennej.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Zastanawiasz się, gdzie uzupełnisz gaz do SodaStream w najlepszej cenie, nie wiesz czy wybrać Carrefour, czy Media Expert? Naboje do syfonu we wszystkich punktach stacjonarnych naszych partnerów kosztują tyle samo – zapłacisz około 49,99 zł*. Dzięki temu, że jeden cylinder wystarcza nawet na 60 litrów wody, otrzymasz litr napoju z bąbelkami za około 0,83 grosze.

Przynieś oryginalny nabój SodaStream do jednej z placówek w dogodnej dla Ciebie lokalizacji, a pracownicy punktu zajmą się jego wymianą. Dzięki temu będziesz mógł bez przeszkód korzystać z samodzielnie przygotowanej wody gazowanej.

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.