Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Stargardzie

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Stargardzie

Używasz syfonu SodaStream? Zadbaliśmy o to, by wymiana nabojów była bezproblemowa i dostępna w maksymalnej liczbie placówek na terenie całego kraju. W tym celu podjęliśmy współpracę z najpopularniejszymi sieciami sprzedażowymi, takimi jak Media Expert, Media Markt czy Carrefour. W wybranych punktach czekają na Ciebie wykwalifikowani specjaliści, którym możesz powierzyć bezpieczną wymianę naboju.

Najpopularniejszy punkt wymiany nabojów do syfonów SodaStream w Stargardzie działa w:

Media Expert logo

Media Expert ul. Szczecińska 45

Chcesz znaleźć punkt wymiany nabojów bliżej swojego miejsca zamieszkania lub pracy? A może zależy Ci na załatwieniu sprawy w drodze na siłownię lub podczas zakupów? Skorzystaj z interaktywnej mapki, na której w mgnieniu oka zlokalizujesz optymalną dla Ciebie placówkę realizującą usługę wymiany cylindrów SodaStream.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Stargardzie

W celu odnalezienia wszystkich punktów wymiany nabojów SodaStream – wpisz w lupce mapy nazwę miasta. Jeśli zależy Ci na znalezieniu placówki w konkretnym miejscu – doprecyzuj wyszukiwanie poprzez dodanie nazwy ulicy bądź dzielnicy.

Możesz również zaznaczyć zgodę na odczytanie lokalizacji urządzenia, z którego skorzystasz. Wówczas na mapce zobaczysz punkty znajdujące się najbliżej miejsca, w którym aktualnie przebywasz.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Stargardzie

Wiemy, że Twój dzień jest wypełniony rozmaitymi obowiązkami, a wymianę naboju do syfonu SodaStream możesz chcieć załatwić w optymalnym dla siebie czasie. Punkty wymiany zlokalizowane w sklepach sieciowych i galeriach handlowych są otwarte od wczesnych godzin porannych do późnych godzin wieczornych. Spokojnie zdążysz wymienić nabój przed pracą lub po pracy. Możesz to również zrobić w sobotę i każdą niedzielę handlową.

Jeśli chcesz mieć pewność, że wymienisz nabój SodaStream w Stargardzie, w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji i w interesującej Cię porze dnia – po prostu sprawdź godziny otwarcia danego sklepu. Usługa wymiany nabojów jest dostępna bez żadnych ograniczeń czasowych, od otwarcia do zamknięcia placówki.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Chcemy, aby wymiana nabojów do SodaStream była nie tylko łatwo dostępna, ale również przewidywalna w zakresie kosztów. Bez względu na miejsce zamieszkania i rodzaj wybranego punktu wymiany – za usługę zapłacisz około 49,99 zł*.

Nowy nabój pozwoli Ci na nasycenie gazem około 60 litrów wody. W praktyce będzie to oznaczało, że litr samodzielnie wykonanego napoju gazowanego będzie Cię kosztował mniej niż złotówkę! To ekonomiczne i ekologiczne rozwiązanie, które idealnie wpisuje się w potrzeby współczesnego człowieka!

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.