Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Suwałkach

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Suwałkach

Jeśli Twoje naboje SodaStream są już puste, uzupełnij je lub wymień w jednym z naszych punktów! Znajdziesz je w całej Polsce – znajdują się one w sieciach znanych elektromarketów, takich jak Media Expert i innych marek.

W Suwałkach naboje SodaStream możesz uzupełnić lub wymienić przykładowo w takich miejscach, jak:

Media Expert logo

Media Expert, Tysiąclecia Litwy 1

Media Expert logo

Media Expert, Armii Krajowej 33

Jeśli te placówki nie są Ci po drodze (np. są daleko od Twojego domu czy pracy), to zapraszamy do skorzystania z naszej mapki. Nie tylko znajdziesz na niej adresy innych naszych punktów, w których wymienisz lub uzupełnisz nabój SodaStream, ale także zobaczysz dokładną trasę do każdego z nich.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Suwałkach

Jeśli chcesz znaleźć inne punkty obsługi, wystarczy, że na poniższej mapce wpiszesz nazwę miejscowości. W rezultacie zobaczysz wszystkie nasze placówki w danym miejscu. Dobrym sposobem jest też włączenie lokalizacji na Twoim smartfonie lub komputerze – dzięki temu mapka pokaże Ci nasze punkty znajdujące się aktualnie najbliżej Ciebie. Po wybraniu konkretnego punktu zobaczysz szczegółową drogę pod dany adres, gdzie będziesz mógł wymienić lub uzupełnić naboje SodaStream..

Druga możliwość to automatyczna lokalizacja. Zaznaczasz odpowiednią opcję, wchodzisz na mapkę, a ona wyświetla Ci się sklepy, w których wygodnie wymienisz naboje do saturatora SodaStream.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Suwałkach

Nasze punkty obsługi w Suwałkach znajdują się w dogodnych lokalizacjach – są to sklepy znany sieci elektromarketów, czynne od poniedziałku do soboty od godzin porannych do późnego wieczora. Możesz więc wymienić lub uzupełnić gaz w nabojach SodaStream w wygodnej dla Ciebie porze dnia i tygodnia.

Jeśli masz pracę zmianową, lub Twoja praca i dojazd do niej zajmuje dużo czasu i nie masz możliwości przyjechać do naszego punktu wymiany w standardowych godzinach pracy – serdecznie zapraszamy również przed pracą lub wieczorem w soboty i niedziele handlowe. Te terminy będą dla Ciebie dogodne również wtedy, gdy praca i inne obowiązki nie pozwalają Ci odwiedzić naszych punktów w ciągu tygodnia.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Wymiana lub uzupełnienie naboju SodaStream ma stałą cenę i kosztuje 49,99 zł* niezależnie od punktu i miejscowości, w której to zrobisz. Jednorazowe uzupełnienie lub wymiana naboju wystarczy na nasycenie dwutlenkiem węgla aż 60 litrów wody lub napoju, co daje tylko 0,83 groszy za jeden litr! To czysta oszczędność.

Aby móc cieszyć się wodą lub napojami gazowanymi we własnym saturatorze, wystarczy tylko, że przyniesiesz do naszego punktu nabój wymagający wymiany lub uzupełnienia. Nasz personel zrobi to na poczekaniu, dzięki czemu jeszcze tego samego dnia będziesz mógł go z powrotem używać w domowym zaciszu.

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.