Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Wałbrzychu

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Wałbrzychu

Jeśli potrzebujesz uzupełnić naboje do syfonu SodaStream, możesz to zrobić w jednej z kilkuset placówek rozsianych na terenie całego kraju. Kilka popularnych sieci sprzedażowych oferuje usługę wymiany cylindra do SodaStream. Wśród nich są Media Markt czy Leclerc. W Wałbrzychu najchętniej odwiedzane placówki to:

W Wałbrzychu najchętniej odwiedzane placówki to:

Media Expert logo

Media Expert ul. Długa 4c

Media Expert logo

Media Expert ul. Wieniawskiego 19

Media Markt logo

Media Markt ul. 1 maja - Galeria Handlowa Victoria 64

Jeśli nie widzisz wśród nich placówek, które znajdują się blisko Twojego miejsca zamieszania czy miejsca pracy, nie martw się – skorzystaj z naszej mapki. Dzięki niej znajdziesz sklep, w którym dostępna jest usługa wymieniany cylindra SodaStream.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Wałbrzychu

Jak sprawdzić, w której placówce uzupełnisz gaz do SodaStream? To proste. Klikasz we poniższą mapkę, wpisujesz miasto i ewentualnie ulicę, na której aktualnie przebywasz i od razu uzyskujesz lokalizacje sklepów znajdujących się najbliżej Ciebie.

Inny sposób to lokalizacja automatyczna. Zaznacz odpowiednią opcję, dzięki której, po wejściu na mapkę, wyświetlą Ci się sklepy, dające możliwość wygodnej wymiany nabojów do saturatora SodaStream.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Wałbrzychu

Placówki sieci detalicznych, z którymi współpracujemy, są czynne od poniedziałku do soboty a także w niedziele handlowe. Dzięki temu, że działają od godzin porannych do późnego wieczora, wymiana nabojów do saturatora SodaStream jest możliwa o dogodnej dla Ciebie porze. Dokonasz jej w Media Markt czy Media Expert oraz innych współpracujących z nami sieciach.

Pracujesz na pierwszą lub drugą zmianę i obawiasz się, że nie będziesz miał kiedy wymienić cylindra? Do sklepów Carrefour lub Leclerc spokojnie zdążysz jeszcze przed pracą albo już po jej zakończeniu. Jeśli natomiast przez cały tydzień jesteś zajęty obowiązkami rodzinnymi oraz domowymi, możesz odwiedzić jeden z punktów wymiany SodaStream w Wałbrzychu w wolną sobotę.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Bez względu na to, gdzie mieszkasz i do jakiego sklepu się udasz, wymiana naboju w placówce stacjonarnej zawsze kosztuje tyle samo u każdego partnera – zapłacisz około 49,99 zł*. To wystarcza na nasycenie gazem nawet 60 litrów wody. Oznacza to, że otrzymujesz litr gazowanego napoju za około 83 grosze. Widzisz jaka oszczędność!

Przynieś do jednego z naszych punktów znajdujących się w Twojej lokalizacji oryginalny nabój. Pracownicy szybko go wymienią i będziesz mógł bez przeszkód korzystać z samodzielnie gazowanej wody.

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.