Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Wrocławiu

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Wrocławiu

Potrzebujesz uzupełnić naboje CO2 SodaStream? Żaden problem! Zrobisz to łatwo i szybko w sklepach sieci znanych w całej Polsce elektromarketów, takich jak Media Expert, Media Markt czy RTV EURO AGD. W placówkach tych sieci oraz w innych punktach partnerskich znajdują się stoiska z odpowiednio przeszkolonym personelem.

W Wrocławiu jest to:

Media Expert logo

Media Expert, Krakowska 2

Szukasz innych miejsc? Adresy z powyższej listy są Ci nie po drodze? Skorzystaj z naszej mapki! Umieściliśmy na niej lokalizacje i adresy wszystkich punktów, w których wymienisz lub uzupełnisz nabój SodaStream.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Wrocławiu

Chcesz udać się do punktu w innej części miasta lub w innej miejscowości? To jak najbardziej możliwe – po prostu wpisz na mapce nazwę tej miejscowości, a pokażą Ci się wszystkie nasze punkty, które się w niej znajdują. Jeśli szukasz w wybranej okolicy, to wpisz nazwę ulicy.

Możesz także włączyć lokalizację w Twoim telefonie lub komputerze – dzięki temu zobaczysz te punkty uzupełniania i wymiany nabojów do saturatora SodaStream, które są najbliżej Ciebie w danym momencie.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Wrocławiu

Chcesz uzupełnić lub wymienić nabój do saturatora SodaStream, ale nie masz możliwości zrobić tego w standardowych godzinach pracy? Całkowicie to rozumiemy, dlatego też umieściliśmy nasze punkty m.in. w sklepach znanych sieci marketów elektronicznych, dzięki czemu możesz to zrobić zarówno rano, jak i późnym wieczorem. Dzięki temu możesz wybrać porę odwiedzin stosownie do Twoich obowiązków.

Jeśli jednak pracujesz poza Wrocławiem i nie możesz odwiedzić punktu uzupełniania nabojów SodaStream, to sklepy takich sieci jak Media Expert są czynne od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe. Możesz zatem uzupełnić naboje w gaz w najbliższą sobotę lub niedzielę handlową, np. podczas weekendowych zakupów.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Potrzebujesz uzupełnić lub wymienić nabój SodaStream? Wystarczy zabrać ze sobą oryginalny nabój i udać się do jednego ze sklepów na powyższej liście lub na mapie. W każdym z tych punktów pracują przeszkoleni pracownicy, którzy na miejscu szybko uzupełnią lub wymienią Twój nabój SodaStream.

Cena takiej usługi wynosi jedynie 49,99 zł* we wszystkich naszych punktach, niezależnie od miasta czy sklepu, a pełen nabój pozwala na nasycenie dwutlenkiem węgla aż 60 litrów napoju. Oznacza to, że koszt nasycenia gazem jednego litra napoju to tylko 0,83 groszy! Dzięki szybkiej obsłudze w naszych punktach będziesz mógł używać nabojów od razu po wykonaniu usługi.

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.