Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Zielonej Górze

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Zielonej Górze

Masz puste naboje do syfonu SodaStream? Uzupełnij je w jednej z kilkuset placówek zlokalizowanych na terenie całej Polski. Popularne sieci sprzedażowe umożliwiają skorzystanie z usługi wymiany nabojów do SodaStream. Wśród nich znajdziesz Media Expert, Media Markt czy E’Leclerc.

Najchętniej odwiedzane placówki w Zielonej Górze to:

Media Expert logo

Media Expert ul. Dąbrówki 5

Media Expert logo

Media Expert ul. Zjednoczenia 106

Media Markt logo

Media Markt ul. Wrocławska 17

Eleclerc logo

E’Leclerc ul. Wyszyńskiego 18

Na liście nie ma tych, które znajdują się blisko Twojego miejsca zamieszkania czy miejsca pracy? Skorzystaj z naszej mapki, która pozwoli Ci odszukać sklep w optymalnej lokalizacji. Wymienisz w nim zużyty cylinder SodaStream na nowy.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Zielonej Górze

Jak sprawdzić, w której placówce uzupełnisz gaz do SodaStream? To proste. Poniżej znajdziesz mapkę. Wpisz miasto, możesz także wpisać konkretną ulicę, np. tę na której aktualnie przebywasz albo tę, którą będziesz wracał do domu. Mapka wyświetli Ci podpowiedzi i bez problemu znajdziesz sklepy z punktami wymiany.

Druga możliwość to automatyczna lokalizacja. Zaznaczasz odpowiednią opcję, wchodzisz na mapkę, a ona wyświetla Ci się sklepy, w których wygodnie wymienisz naboje do saturatora SodaStream.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Zielonej Górze

Współpracujące z nami placówki sieci detalicznych, w których możesz wymienić zużyty cylinder do SodaStream na nowy, są czynne od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe. Działają od wczesnych godzin porannych do późnego wieczora, co umożliwia Ci wymianę nabojów do saturatora o wybranej porze. Możesz tego dokonać np.: w Media Markt czy Media Expert.

Pracujesz zmianowo i obawiasz się, że nie będziesz miał kiedy dokonać wymiany cylindra? Do sklepów Carrefour lub Leclerc spokojnie zdążysz jeszcze przed pracą albo już po jej zakończeniu. Cały tydzień zajmują Ci obowiązki rodzinne i domowe? Nie masz czasu na to, aby odwiedzić jeden z punktów wymiany SodaStream znajdujący się w Zielonej Górze? Wykorzystaj na to wolną sobotę!

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Bez względu na to, gdzie mieszkasz i który z punktów wymiany wybierzesz, w każdym z nich wymiana naboju kosztuje tyle samo! U każdego z naszych partnerów zapłacisz około 49,99 zł*. To wystarcza na nasycenie gazem do 60 litrów wody, więc litr gazowanego napoju będzie Cię kosztował raptem około 0,83 groszy. To czysta oszczędność!

Przyjdź do jednego z naszych punktów znajdujących się w Twojej lokalizacji oryginalny nabój. Pracownicy szybko go wymienią, a Ty będziesz mógł bez przeszkód korzystać z samodzielnie gazowanej wody.

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.