Jakie korzyści wynikają z użytkowania cylindrów SodaStream?

Doświadczenie

SodaStream posiada wieloletnie doświadczenie w doskonaleniu produkcji domowych ekspresów do gazowania wody, co czyni nas liderem na rynku. Nasze produkty można znaleźć w ponad 45 krajach, 100 000 sklepów oraz w milionach gospodarstw domowych. Jako pierwsi wprowadziliśmy aluminiowe cylindry CO2 do ekspresów do wody gazowanej i jesteśmy obecnie największym na świecie producentem aluminiowych cylindrów, z milionami wyprodukowanych i używanych sztuk.

Bezpieczeństwo

Stawiamy bezpieczeństwo na pierwszym miejscu. Nie tylko uzyskaliśmy uznanie wiodących, światowych organów regulacyjnych, ale - jako producent, posiadający wiele certyfikatów - przestrzegamy znacznie wyższych standardów, niż wymagane przez branżowe organizacje. Nasze cylindry są szczegółowo kontrolowane pod kątem napełniania, uzupełniania i konserwacji, oraz przechodzą profesjonalne testy. Każdy cylinder i zawór, wyprodukowane przez SodaStream są dokładnie sprawdzane – od momentu doboru surowców - do ich produkcji. Zawory produkowane przez SodaStream są zaprojektowane tak, aby zapobiegać wyciekom i zapewniać bezpieczeństwo w przypadku nieoczekiwanego wzrostu ciśnienia.

Jakość

Wszystkie cylindry SodaStream przechodzą potrójny system kontroli jakości, który obejmuje: czyszczenie w specjalistycznym procesie, napełniane najwyższej jakości gazem CO2 do napojów oraz uszczelnianie osłonami bezpieczeństwa. Posiadamy zakłady napełniania na całym świecie, dostosowane do rygorystycznej kontroli, konserwacji i uzupełniania cylindrów. Każdy jest sprawdzany pod kątem uszkodzeń i szczelności przed ponownym napełnieniem i testowaniem.