Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Chełmie

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Chełmie

Jeśli masz syfon SodaStream, możesz w łatwy i szybki sposób uzupełnić pusty cylinder w placówkach zlokalizowanych w całym kraju. Mapa partnerów uwzględnia aż kilkaset lokalizacji, zatem bez problemu znajdziesz najbliższy punkt wymiany nabojów SodaStream, również w Chełmie.

Usługę oferują popularne sieciówki typu Media Markt oraz sklepy Carrefour, które znajdują się w najdogodniejszych częściach miasta:

Media Expert logo

Media Expert ul. Lwowska 24G

Media Expert logo

Media Expert ul. 3 Maja 22

Carrefour logo

Carrefour ul. Lwowska 81

MAX Elektro logo

MAX Elektro ul. Lwowska 85

Jeśli na liście nie ma placówki blisko Twojego miejsca zamieszkania lub pracy, skorzystaj z naszej mapki. Dzięki niej znajdziesz inny najbliższy punkt, gdzie wymienisz cylinder SodaStream.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Chełmie

Żeby sprawdzić, w której placówce można uzupełnić gaz do SodaStream, wystarczy skorzystać z mapki. To proste i intuicyjne narzędzie – wpisz miasto i ewentualnie ulicę, której poszukujesz, aby uzyskać listę najbliższych placówek oferujących usługi SodaStream.

Jest też inny i łatwiejszy sposób. Jak wejdziesz na mapkę, zostaniesz poproszony o zgodę na automatyczną lokalizację. Jeśli zaznaczysz odpowiednią opcję, to na mapce od razu wyświetlą się pobliskie sklepy, w których wygodnie wymienisz naboje do syfonu SodaStream.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Chełmie

Dzięki temu, że współpracujemy z popularnymi sieciami detalicznymi, naboje do SodaStream wymienisz w dogodnej dla Ciebie porze, w każdy dzień tygodnia (z uwzględnieniem niedziel handlowych). Żeby sprawdzić, o której i kiedy czynna jest dana placówka, np. kiedy możesz wymienić nabój w Media Markt, odwiedź stronę wybranej lokalizacji.

Naboje do syfonu możesz wymienić w Carrefour – sklepie, który często jest otwarty do późnych godzin, dzięki czemu nie musisz zwalniać się z pracy. Zdążysz nawet przed pracą i możesz to zrobić w trakcie porannych, śniadaniowych zakupów. Dzięki rozległej sieci punktów wymiany cylindrów SodaStream w Chełmie bez problemu znajdziesz chwilę, aby wymienić nabój, nawet kiedy masz sporo obowiązków domowych i tych związanych z pracą.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Dobra wiadomość jest taka, że wymiana naboju kosztuje tyle samo u każdego partnera stacjonarnego, a mianowicie 49,99 zł*. Nie musisz więc się zastanawiać, gdzie tanio wymienisz cylinder SodaStream, bo cennik obowiązuje w każdym punkcie. Co otrzymasz w cenie? Podana cena wystarczy na nasycenie gazem nawet 60 litrów wody. Otrzymujesz więc aż litr gazowanego napoju za około 0,83 groszy – to czysta oszczędność!

Przynieś oryginalny nabój SodaStream do jednego z punktów w Chełmie lub do innej, dogodnej dla Ciebie lokalizacji. Pracownicy szybko go wymienią, a Ty zapewnisz sobie dostawę zawsze świeżej gazowanej wody.

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.