Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Częstochowie

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Częstochowie

Naboje SodaStream po pewnym czasie użytkowania muszą być wymienione lub uzupełnione. Można to zrobić od ręki w jednym z naszych kilkuset punktów obsługi w całej Polsce. Punkty obsługi znajdują się w łatwo dostępnych lokalizacjach, takich jak sklepy znanych sieci marketów elektronicznych, np. Media Expert.

Najchętniej odwiedzane placówki w Częstochowie to:

Media Expert logo

Media Expert, Drogowców 43

Media Expert logo

Media Markt, Kisielewskiego 8/16

Max Elektro logo

Max Elektro, Ogrodowa 6

Naszych punktów obsługi jest oczywiście o wiele więcej – jeśli więc lokalizacje z powyższej listy są dla Ciebie niedogodne, to za pomocą naszej mapki możesz łatwo znaleźć punkty w dogodniejszych dla Ciebie miejscach.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Częstochowie

Aby znaleźć punkty wymiany nabojów w wybranej przez Ciebie miejscowości lub okolicy, wystarczy wpisać jej nazwę na mapce poniżej. Zobaczysz wtedy na niej wszystkie punkty znajdujące się w danej okolicy.

Możesz także uruchomić funkcję lokalizacji w swoim urządzeniu. Dzięki temu zobaczysz punktu znajdujące się najbliżej Ciebie, w których uzupełnisz lub wymienisz naboje SodaStream. Klikając wybrany adres, zobaczysz na mapce nawigację bezpośrednio do danego punktu.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Częstochowie

Naboje do saturatorów SodaStream uzupełnisz lub wymienisz w naszych punktach obsługi, znajdujących się w Częstochowie w sklepach znanych sieci elektromarketów, takich jak Media Expert czy Media Markt. Są one czynne od rana do późnych godzin wieczornych, przez co możesz łatwo dopasować wizytę do codziennych obowiązków.

Dzięki tak długim godzinom otwarcia możesz przyjechać do punktu również wtedy, gdy pracujesz na zmiany poranne i wieczorne – wystarczy odwiedzić nas przed pracą lub wracając z niej. Gdy jednak intensywna praca i codzienne obowiązki nie pozwalają Ci na uzupełnienie lub wymianę nabojów SodaStream w ciągu tygodnia, nasze punkty są otwarte także w soboty i niedziele handlowe.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Wymiana lub uzupełnienie naboju SodaStream w placówce stacjonarnej kosztuje 49,99 zł*, niezależnie od punktu obsługi i jego lokalizacji. Pojemność oryginalnego naboju wystarcza na nasycenie dwutlenkiem węgla aż 60 litrów wody lub napoju, co w przeliczeniu na jeden litr daje koszt jedynie 0,83 groszy – to czysta oszczędność!

Przynieś do wybranego punktu oryginalny nabój SodaStream. Pracownicy szybko go wymienią, a Ty będziesz mógł bez przeszkód dalej cieszyć się samodzielnie gazowaną wodą lub napojami w domowym zaciszu.

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.