Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Elblągu

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Elblągu

Posiadasz naboje do syfonu SodaStream i chcesz je uzupełnić? Taką usługę zrealizujesz w wielu punktach zlokalizowanych w całej Polsce. Dzięki współpracy z popularnymi sieciami sprzedaży z łatwością znajdziesz miejsce, gdzie możliwa jest wymiana naboju SodaStream.

W Elblągu uzupełnisz cylinder w placówkach Media Expert, Media Markt, Carrefour lub Leclerc:

Media Expert logo

Media Expert ul. Teatralna 5

Media Expert logo

Media Expert ul. Grunwaldzka 77

Media Expert logo

Media Markt ul. Dąbka 152

Carrefour logo

Carrefour ul. Dąbka 152

Media Expert logo

E. Leclerc ul. Stefana Żeromskiego 2

Wśród podanych placówek nie ma miejsca blisko Twojego domu lub pracy? Skorzystaj z dostępnej na stronie mapki i sprawdź inne punkty wymiany naboju Co2 SodaStream. Nasze wskazówki pomogą Ci znaleźć sklep, w którym uzupełnisz cylinder.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Elblągu

W jaki sposób sprawdzić, gdzie dokonasz wymiany naboju SodaStream? Wystarczy, że w poniższej mapce wpiszesz miasto i określisz okolicę, która Cię interesuje. W kilka sekund uzyskasz informacje o punktach realizujących wymianę naboju do SodaStream.

Drugim, bardzo prostym sposobem jest automatyczna lokalizacja. Zaznacz tę opcję ma mapce, a od razu pokażą Ci się sklepy, w których uzupełnisz cylinder SodaStream.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Elblągu

Współpracujemy z placówkami sieci detalicznych, których punkty czynne są od poniedziałku do soboty, a także w niedziele handlowe. Większość z nich działa od wczesnego ranka, aż do późnego wieczora. Jeśli interesują Cię lokalizacje w standardowych godzinach, odwiedź sklepy Media Expert, naboje do syfonu wymienisz też Media Markt.

Twoja praca uniemożliwia Ci skorzystanie z usług w typowym czasie? Wybierz punkt, który otwiera się o poranku, aby uzupełnić naboje do syfonu. Carrefour czy Leclerc pozwolą Ci na wymianę nie tylko rano, ale również wieczorem, gdy będziesz wracać z pracy. Codzienne obowiązki sprawiają, że mimo starań nie uda Ci się dotrzeć do punktu wymiany SodaStream w tygodniu? Wykorzystaj wolną sobotę na uzupełnienie syfonu na naboje - Media Expert, Media Markt czy Carrefour w Elblągu działają także w te dni.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Wymiana naboju SodaStream w każdej z placówek stacjonarnych naszych partnerów, kosztuje około 49,99 zł*. Nie ma więc znaczenia czy kupisz naboje do syfonu Media Markt, czy odwiedzisz Leclerc. Jeden cylinder wystarczy Ci na zrobienie nawet 60 litrów wody gazowanej, dzięki czemu otrzymasz litr za około 0,83 grosze!

Jeśli więc chcesz cieszyć się wodą gazowaną w niskiej cenie, przynieś do jednego ze sklepów oryginalny nabój do syfonu. Carrefour, Media Expert, Media Markt i Leclerc oferują szybką wymianę cylindra, abyś mógł bez przeszkód samodzielnie przygotowywać napój z bąbelkami.

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.