Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Grudziądzu

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Grudziądzu

Chcesz wymienić pusty nabój SodaStream? Nic prostszego! Odwiedź jedną z naszych kilkuset placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju. W Grudziądzu usługę realizują popularne sieci i sklepy jak Media Expert i Carrefour znajdujące się w popularnych częściach miasta, do których dojazd jest ułatwiony.

Oto kilka adresów punktów SodaStream w Grudziądzu:

Media Expert logo

Media Expert ul. Włodka 16

Media Expert logo

Media Expert ul. Konarskiego 43

Carrefour logo

Carrefour ul. Konarskiego 45

Jeżeli nie znalazłeś lokalizacji, która Cię interesuje, skorzystaj z naszej mapki poniżej. Dzięki niej szybko i wygodnie znajdziesz inny najbliższy punkt, w którym wymienisz cylinder SodaStream.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Grudziądzu

Mapka sieci partnerskiej jest prosta i intuicyjna w obsłudze. Placówkę, w której uzupełnisz gaz do SodaStream, możesz znaleźć na dwa sposoby. Możesz wpisać miasto i ulicę, a uzyskasz od razu podpowiedzi najbliższych punktów dla danej lokalizacji.

Inny sposób to automatyczna lokalizacja. Po wejściu na mapkę zostaniesz poproszony o udostępnienie lokalizacji. Jeśli to zrobisz, wyświetlą Ci się punkty w Grudziądzu, gdzie wygodnie wymienisz naboje do saturatora SodaStream.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Grudziądzu

Współpracujemy ze znanymi placówkami sieci detalicznych, dzięki czemu wymiana naboju SodaStream możliwa jest w niemal każdy dzień tygodnia, prawie przez całą dobę w najpopularniejszych sklepach w kraju. W Carrefour i MediaExpert naboje do syfonu wymienisz w godzinach pracy placówek – sprawdź na stronie sklepów aktualne godziny otwarcia.

Zaletą takiego rozwiązania jest to, że nabój możesz wymienić w dogodnej dla Ciebie porze i lokalizacji. Jeśli pracujesz na zmiany, możesz to zrobić późnym wieczorem lub wczesnym rankiem. Jeżeli obowiązki domowe nie pozwalają Ci zająć się tym tygodniu, możesz naboje do syfonu SodaStream wymienić w sobotę lub w niedzielę handlową. Odwiedź jeden z punktów MediaExpert lub Carrefour z wymianą SodaStream w Grudziądzu i wymień nabój od ręki!

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

U każdego naszego partnera stacjonarnego wymiana naboju SodaStream kosztuje tyle samo – jest to 49,99 zł*. To wystarcza na nasycenie gazem nawet 60 litrów wody. Przeliczając, otrzymujesz jeden litr gazowanego napoju za około 0,83 groszy – to się opłaca!

Jak wymienić nabój w SodaStream? Przynieść oryginalny nabój do jednego z punktów w Grudziądzu lub do innej preferowanej przez Ciebie lokalizacji, a pracownicy wymienią go od ręki. Ciesz się świeżą i samodzielnie gazowaną wodą bez przerwy!

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.