Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Nowym Sączu

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Nowym Sączu

Masz naboje do syfonu SodaStream i chcesz je wymienić? Zrobisz to w jednym z naszych punktów! Mamy kilkaset placówek na terenie całego kraju, które zajmują się uzupełnianiem cylindrów i wymianą nabojów SodaStream, również w Nowym Sączu. Są to popularne sieci sprzedażowe jak Media Expert i Carrefour w dogodnych lokalizacjach.

Przykładowe punkty to:

Media Expert logo

Media Expert ul. Prażmowskiego 7a

Media Expert logo

Media Expert ul. Węgierska 79

Media Expert logo

Media Markt ul. Tarnowska 33

Carrefour logo

Carrefour ul. Węgierska 170

Jeśli wśród wskazanych placówek nie ma tej, której szukasz, skorzystaj z naszej mapki. Dzięki niej znajdziesz inny najbliższy lub bardziej dogodny punkt, w którym wymienisz cylinder SodaStream.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Nowym Sączu

Chcesz sprawdzić, gdzie można uzupełnić gaz do SodaStream? Poniżej znajdziesz mapkę, na której wystarczy wpisać miasto i ulicę, aby uzyskać aktualną listę ze sklepami wymiany nabojów SodaStream.

Jest jeszcze inny sposób – automatyczna lokalizacja. Zaznacz odpowiednią opcję, a na mapce od razu wyświetlą Ci się punkty najbliższe Twojej lokalizacji, gdzie wygodnie i od ręki wymienisz naboje do saturatora SodaStream.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Nowym Sączu

Współpracujemy ze znanymi sieciami detalicznymi, które są czynne praktycznie cały tydzień od wczesnych godzin porannych do późno wieczornych. Naboje do saturatora SodaStream wymienisz w takich popularnych sklepach jak Media Expert i Carrefour w dogodnej dla siebie porze.

Zaletą tak rozległej sieci partnerskiej jest to, że nie musisz się martwić, kiedy pracujesz na zmiany lub obowiązki domowe nie pozwalają Ci załatwić sprawy w tygodniu. W sklepie Carrefour cylinder SodaStream wymienisz nawet przed pracą podczas porannych zakupów lub wracając z późnej zmiany. Jeśli nie masz czasu, aby odwiedzić jeden z punktów wymiany SodaStream znajdujący się w Nowym Sączu, możesz wykorzystać wolną sobotę, niedzielę handlową lub odwiedzić punkt w innym mieście.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Bez względu na to, do którego punktu się udasz, koszt wymiany naboju SodaStream zawsze będzie taki sam. Cena wynosi 49,99 zł*. W tej cenie można nasycić aż 60 litrów wody, zatem otrzymujesz litr gazowanego napoju za około 0,83 groszy. To się opłaca!

Jak wymienić cylinder SodaStream? Przynieś do wybranego punktu (w Nowym Sączu lub w innym mieście, w którym przebywasz) oryginalny nabój SodaStream, a pracownicy wymienią go od razu. Tym samym będziesz mógł się cieszyć świeżą i samodzielnie nagazowaną wodą bez przerwy!

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.