Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Pabianicach

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Pabianicach

Wymiana naboju SodaStream jest możliwa w kilkuset placówkach zlokalizowanych w całym kraju. Jeśli masz puste naboje do syfonu SodaStream i chcesz uzupełnić ich zapas, odwiedź jeden z punktów w wielu miastach Polski. W Pabianicach usługę wymiany realizują takie popularne sieciówki jak Media Expert i Carrefour, dzięki czemu bez problemu znajdziesz dogodny punkt dla siebie.

Sprawdź adresy:

Media Expert logo

Media Expert ul. Grobelna 8

Carrefour logo

Carrefour, ul. Popławska 4/20

Jeśli powyższe placówki znajdują się daleko od Twojego miejsca zamieszkania lub pracy, skorzystaj z mapki poniżej. Dzięki mapce szybko zlokalizujesz inne punkty obsługujące syfony na naboje SodaStream.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Pabianicach

Jak sprawdzić, który punkt prowadzi wymianę naboju CO2 SodaStream? To niezwykle proste – pomoże Ci w tym mapka. Wpisz na niej miasto i ulicę (opcjonalnie), na której obecnie przebywasz, a uzyskasz listę z podpowiedziami, jakie sklepy znajdują się najbliżej.

Inny sposób to automatyczna lokalizacja. Wystarczy, że zaznaczysz odpowiednią opcję, a na mapce pojawią się sklepy blisko Ciebie, w których wygodnie wymienisz naboje do syfonu SodaStream.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Pabianicach

Współpracujemy z popularnymi sieciówkami, które są czynne cały tydzień (z uwzględnieniem niedziel handlowych) i prawie całą dobę. Dzięki temu wymiana naboju w Media Expert czy w Carrefour może się odbyć w dogodnej dla Ciebie porze. Aby sprawdzić, kiedy czynna jest dana placówka, sprawdź aktualne godziny na jej stronie.

Zaletą szerokiej sieci partnerskiej jest to, że nie jesteś ograniczony godzinami swojej pracy czy codziennymi obowiązkami. Naboje do syfonu w Carrefour wymieniasz praktycznie przez cały tydzień, również we wczesnych godzinach porannych lub późnym wieczorem. Podobnie wymiana nabojów w MediaMarkt odbywa się niemal przez cały tydzień, zatem możesz udać się do placówek w każdy wolny dzień.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Bez względu na to, gdzie mieszkasz i jaki punkt wymiany nabojów wybierzesz, cena obowiązuje taka sama. Koszt wymiany SodaStream u każdego partnera wynosi około 49,99 zł*. To wystarczy, aby nasycić gazem nawet 60 litrów wody. Otrzymujesz więc aż litr gazowanego napoju za około 0,83 groszy – to czysta oszczędność!

Jak wygląda wymiana naboju do syfonu SodaStream? Wystarczy, że przyniesiesz oryginalny nabój do wyznaczonego punktu, np. w Pabianicach, a pracownicy od ręki go wymienią. Dzięki temu możesz cieszyć się świeżą i samodzielnie gazowaną wodą bez przerwy!

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.