Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Płocku

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Płocku

Puste naboje do syfonu SodaStream uzupełnisz w kilkuset miejscach w całej Polsce. Zrobisz to między innymi w sklepach popularnych sieci, takich jak Media Expert czy Media Markt.

W Płocku możesz je uzupełnić przykładowo w sklepach:

Media Expert logo

Media Expert, Tysiąclecia 2a

Media Expert logo

Media Expert, Ks. J. Popiełuszki 4

Media Expert logo

Media Expert, Wyszogrodzka 140

Media Expert logo

Media Markt, Wyszogrodzka 127

Jeśli szukasz sklepu lub punktu znajdującego się bliżej Twojego miejsca zamieszkania lub pracy, skorzystaj z naszej mapki. Znajdziesz na niej wszystkie miejsca i sklepy, w których wymienisz cylinder SodaStream.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Płocku

Aby znaleźć placówki, w których uzupełnisz gaz do SodaStream, wystarczy wpisać Twoje miasto – w rezultacie pokażą Ci się wszystkie miejsca w Twojej miejscowości. Możesz też wpisać nazwę ulicy, na której się znajdujesz – pomoże to znaleźć sklepy znajdujące się najbliżej Twojej lokalizacji.

Możesz także włączyć automatyczną lokalizację. Dzięki temu od razu zobaczysz miejsca znajdujące się aktualnie najbliżej Ciebie, w których wymienisz naboje do saturatora SodaStream.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Płocku

Sklepy i placówki sieci, w których uzupełnisz naboje do SodaStream, są otwarte od poniedziałku do soboty i podczas niedzieli handlowych. Możesz je odwiedzić od rana do późnych godzin wieczornych. Dzięki temu naboje do saturatora SodaStream uzupełnisz lub wymienisz w dogodnej dla Ciebie godzinie w sklepach takich sieci jak na przykład Media Expert.

Dzięki temu, że sklepy, z którymi współpracujemy, są otwarte tak długo, możesz uzupełnić gaz do SodaStream zarówno przed pracą, jak i po pracy lub innych zajęciach. Jeśli natomiast pracujesz poza Płockiem i potrzebujesz dużo czasu na dojazd, przez co nie zdążysz odwiedzić placówki ani rano, ani wieczorem, to nie ma żadnych przeszkód, aby udać się do sklepu Media Markt w Płocku w sobotę czy w niedzielę handlową i napełnić nabój SodaStream.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

W dodatku niezależnie od Twojego miejsca zamieszkania i wybranego przez Ciebie sklepu czy punktu, koszt wymiany naboju jest wszędzie taki sam i wynosi około 49,99 zł*. Za tę cenę nasycisz gazem aż do 60 litrów wody, co daje tylko 0,83 groszy za litr napoju gazowanego – to czysta oszczędność!

Aby wymienić lub uzupełnić oryginalny nabój SodaStream, przynieś go do jednego ze sklepów wskazanych na powyższej liście lub na mapie. Przeszkoleni pracownicy wymienią lub uzupełnią go szybko i na miejscu, dzięki czemu jeszcze tego samego dnia będziesz mógł go używać w swoim domu.

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.