Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Puławach

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Puławach

Jeśli masz naboje do syfonu SodaStream, możesz je szybko wymienić w jednym z kilkuset punktów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Kilka popularnych sieci sprzedażowych oferuje uzupełnienie CO2 w cylindrach SodaStream takie jak Media Expert, Media Markt i Carrefour.

W Puławach najchętniej odwiedzane placówki to:

Media Expert logo

Media Expert ul. Gen. Fieldorfa Nila 14

Media Expert logo

Media Markt ul. Zielona 3

Carrefour logo

Carrefour ul. Goscińczyk 2

Nie widzisz na liście punktu blisko Twojego miejsca zamieszkania lub pracy? Skorzystaj z naszej mapki poniżej. Dzięki niej szybko zlokalizujesz inne placówki, w których wymienisz cylinder w syfonie SodaStream.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Puławach

Wymiana SodaStream realizowana jest w wielu placówkach w Polsce. W ich znalezieniu pomoże Ci poniższa mapka. Wystarczy wpisać miasto i ewentualnie ulicę, aby uzyskać odpowiedź, które punkty wymiany cylindrów znajdują się blisko podanej lokalizacji.

Inny sposób to automatyczna lokalizacja. Zaznacz odpowiednią opcję, a po wejściu na mapkę wyświetlą Ci się najbliższe sklepy, w których wygodnie wymienisz naboje do saturatora SodaStream.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Puławach

Dzięki temu, że współpracujemy z popularnymi sieciami detalicznymi, wymiana nabojów SodaStream odbywa się praktycznie przez cały tydzień i prawie całą dobę. Kiedy czynne są dane punkty wymiany cylindrów SodaStream w Puławach, sprawdzisz na stronie wybranej placówki.

Tak na przykład wymiana naboju w Media Expert i Media Markt to propozycja dla tych, którzy chcą przeznaczyć na to wolną sobotę lub niedzielę handlową. Natomiast wymiana naboju w Carrefour to dobra opcja dla tych, którzy pracują na zmiany i chcą to zrobić we wczesnych godzinach porannych lub późnym wieczorem. Nie ograniczają Cię zatem codzienne obowiązki i sztywne godziny otwarcia sklepów – w każdej wolnej chwili możesz napełnić SodaStream.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Bez względu na to, który punkt wymiany nabojów SodaStream wybierzesz, koszt usługi u naszych partnerów stacjonarnych jest taki sam. Cena wynosi około 49,99 zł*. To wystarcza na nasycenie gazem nawet 60 litrów wody, więc otrzymujesz litr gazowanego napoju za około 0,83 groszy. To się opłaca!

Jak wygląda wymiana naboju w SodaStream? Przynieś oryginalny nabój do wybranego punktu w Puławach lub w innym mieście, a pracownicy wymienią go od ręki. Tym samym będziesz mógł cieszyć się świeżą i samodzielnie gazowaną wodą bez przerwy!

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.