Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Radomiu

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Radomiu

Uzupełnienie naboju SodaStream jest proste i szybkie. Jak masz puste naboje do syfonu i chcesz uzupełnić ich zapas, odwiedź jedną z kilkuset placówek zlokalizowanych w całym kraju, również w Radomiu. Wymianę nabojów SodaStream oferują takie popularne sieci jak Media Expert, Media Markt oraz Leclerc.

Oto najchętniej odwiedzane placówki:

Media Expert logo

Media Expert ul. Mireckiego 14

Media Expert logo

Media Expert ul. Młodzianowska 30

Media Expert logo

Media Expert ul. Andrzeja Struga 73

Media Expert logo

Media Markt Al. Grzecznarowskiego 28

Media Expert logo

Leclerc ul. Toruńska 1

Jeśli wśród powyższych placówek nie ma tych, które znajdują się blisko Twojego domu lub miejsca pracy, skorzystaj z naszej mapki. Dzięki niej szybko znajdziesz inne punkty w dogodnej dla Ciebie lokalizacji, w których wymienisz cylinder SodaStream.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Radomiu

Chcesz sprawdzić, w której placówce uzupełnisz gaz do SodaStream? Nic prostszego! Pomoże Ci w tym poniższa mapka. Wystarczy, że wpiszesz miasto i ewentualnie ulicę, a od razu wyświetli się lista z bliskimi dla danego adresu punktami wymiany SodaStream.

Jest też inny sposób – automatyczna lokalizacja. Zaznacz odpowiednią opcję ze zgodą na udostępnienie swojej lokalizacji, a po wejściu na mapkę zobaczysz najbliższe sklepy oferujące naboje SodaStream.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Radomiu

Współpracujemy z placówkami sieci detalicznych, dzięki czemu wymiana SodaStream odbywa się praktycznie we wszystkie dni tygodnia oraz prawie całą dobę. Dzięki temu bez problemu znajdziesz sklep otwarty w najwygodniejszych dla Ciebie godzinach. Kiedy czynny jest dany punkt SodaStream w Radomiu, sprawdzisz na stronie wybranego sklepu.

Wymiana naboju w Media Expert i Media Markt to dobra propozycja, jeśli w ciągu tygodnia przez obowiązki domowe lub pracę nie masz czasu i wolisz sprawy zakupowe załatwić w wolną sobotę lub niedzielę niehandlową. Natomiast wymiana naboju Leclerc to świetna opcja, jeżeli pracujesz na zmiany i masz sklep w drodze do pracy – wtedy gaz SodaStream możesz uzupełnić nawet przed pracą we wczesnych godzinach porannych lub po pracy późnym wieczorem.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Bez względu na to, gdzie mieszkasz i do którego punktu się wybierzesz, czy to będzie Media Expert, Media Markt czy sklep Leclerc, cena jest taka sama. Koszt wymiany SodaStream to 49,99 zł*. To wystarcza, by nasycić gazem nawet 60 litrów wody, więc otrzymujesz litr gazowanego napoju za około 0,83 groszy – to się opłaca!

Jak wymienić naboje SodaStream? Przynieś oryginalny cylinder do punktu, a pracownicy szybko go wymienią. Dzięki temu będziesz mógł bez przerw cieszyć się świeżą i samodzielnie gazowaną wodą.

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.