Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Rzeszowie

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Rzeszowie

Jeśli posiadasz saturator SodaStream, wymiana naboju nie sprawi Ci problemów. Uzupełnienie cylindra zrealizujesz w punktach stacjonarnych naszych partnerów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Gdzie w takim razie wymienisz oryginalne naboje do syfonu?

Media Expert w Rzeszowie realizuje tę usługę w swoich sklepach:

Media Expert logo

Media Expert ul. Kopisto 1

Media Expert logo

Media Expert ul. Krakowska 20

Wśród tych punktów nie ma takiego, który znajduje się blisko Twojego domu albo pracy? Nic straconego, skorzystaj z mapki na naszej stronie internetowej, aby uzyskać wskazówki dojazdu do najbliższego Media Expert. Naboje do syfonu możesz wymienić też w Media Markt, Carrefour, E. Leclerc, Intermarche czy innych placówkach partnerskich SodaStream.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Rzeszowie

Zastanawiasz się jak sprawdzić lokalizację punktów wymiany naboju SodaStream? To bardzo proste! Skorzystaj z poniższej mapki, wpisując w okienko miasto i ewentualnie okolicę, w której przebywasz, aby uzyskać wszystkie niezbędne informacje.

Inną alternatywą jest skorzystanie z automatycznej lokalizacji. Wystarczy, że zaznaczysz odpowiednią opcję, a po wejściu na mapkę wyświetlą się placówki realizujące wymianę naboju do SodaStream.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Rzeszowie

Placówki partnerskie SodaStream, takie jak Media Expert, naboje do syfonu uzupełniają od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe. Większość punktów rozpoczyna pracę o poranku, a kończy dopiero wieczorem. Jeśli więc interesuje Cię wymiana naboju Co2 SodaStream w standardowych godzinach, odwiedź jeden ze sklepów popularnych sieci detalicznych.

Pracujesz na zmiany albo masz mnóstwo codziennych obowiązków, które utrudniają Ci uzupełnienie syfonu na naboje? Media Expert otwarte jest również w soboty, dzięki czemu dokonasz wymiany także w weekend. Możesz również poszukać na naszej mapce punktów w okolicy Rzeszowie, do których zajrzysz przed lub po pracy. Wiele marketów z sieci partnerskiej SodaStream pracuje od wczesnego ranka, aż do późnego wieczora.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

W każdej z placówek stacjonarnych naszych partnerów wymienisz nabój SodaStream w tej samej cenie. Uzupełnienie cylindra kosztuje około 49,99 zł* - bez względu na wybór konkretnego punktu. Naboje do syfonu Media Markt, Media Expert czy Carrefour mają też taką samą pojemność i pozwalają nasycić gazem nawet 60 litrów wody. Samodzielnie przygotowany litr wody gazowanej kosztuje więc około 0,83 groszy!

Przynieś oryginalny cylinder do jednego z punktów znajdujących się w dogodnej dla Ciebie lokalizacji, a pracownicy szybko zajmą się jego wymianą. Po powrocie do domu będziesz mógł znowu cieszyć się z samodzielnie przygotowanego napoju z bąbelkami.

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.