Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Słupsku

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Słupsku

Zużyte lub puste naboje na dwutlenek węgla SodaStream łatwo i szybko uzupełnisz w jednym z naszych wielu łatwo dostępnych punktów obsługi położonych w całym kraju. Znajdziesz je na przykład w placówkach sieci znanych elektromarketów, takich jak Media Expert, ale także w innych marketach, jak np. E.Leclerc.

W Słupsku najczęściej odwiedzanymi placówkami są:

Media Expert logo

Media Expert, Szczecińska 41

Media Markt logo

Media Markt, Szczecińska 58

Eleclerc logo

E.Leclerc, Szczecińska 36k

Jeśli jednak te placówki są daleko od Twojej okolicy, z pomocą przyjdzie Ci nasza mapka. Znajdziesz na niej punkty znajdujące się najbliżej Twojej okolicy, a mapka dodatkowo pozwala nawigować bezpośrednio pod wybrany adres naszego punktu, w którym wymienisz lub uzupełnisz naboje SodaStream.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Słupsku

Aby znaleźć punkty wymiany SodaStream w Słupsku lub w innej miejscowości, wystarczy wpisać jej nazwę (lub nazwę ulicy) na poniższej mapce. W odpowiedzi pokażą się wszystkie punkty najbliżej wpisanego adresu.

Możesz także zaznaczyć lokalizacji w Twoim urządzeniu – wtedy mapka pokaże Ci punkty znajdujące się najbliżej miejsca, w którym aktualnie się znajdujesz. Po kliknięciu wybranego adresu zobaczysz także szczegóły dotyczące dojazdu do danego punktu wymiany lub uzupełniania naboi SodaStream.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Słupsku

Nasze punkty wymiany nabojów w Słupsku mieszczą się w placówkach sklepów znanych sieci marketów elektronicznych i spożywczo-technicznych, takich jak Media Expert czy Leclerc. Możesz je odwiedzić w dogodnej dla Ciebie porze, ponieważ są czynne od poniedziałku do soboty od rana do późnego wieczora. Na miejscu szybko uzupełnisz dwutlenek węgla w Twoich nabojach SodaStream lub wymienisz je na nowe.

Dzięki temu dopasujesz wizytę do swojej pracy również gdy pracujesz na pierwszą lub drugą zmianę. Może się jednak zdarzyć, że intensywna praca i codzienne obowiązki uniemożliwiają Ci odwiedziny w naszej placówce w ciągu tygodnia – w takiej sytuacji zapraszamy również w soboty lub w najbliższą niedzielę handlową.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Niezależnie od lokalizacji i rodzaju sklepu, w którym znajduje się nasz punkt wymiany, za uzupełnienie lub wymianę naboju SodaStream zapłacisz wszędzie tyle samo – 49,99 zł*. Za tę kwotę uzupełnisz nabój ilością dwutlenku węgla pozwalającą na nasycenie nim aż 60 litrów wody lub napoju, co daje tylko 0,83 groszy za litr – czysta oszczędność!

Wystarczy tylko, że przyniesiesz oryginalny nabój do punktu wymiany, a pracownicy natychmiast się nim zajmą i go wymienią lub uzupełnią. Jeszcze tego samego dnia będziesz mógł cieszyć się wodą i napojami gazowanymi we własnym saturatorze.

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.