Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Sosnowcu

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Sosnowcu

Naboje SodaStream po zużyciu można uzupełnić lub wymienić w jednym z kilkuset naszych punktów obsługi położonych na terenie całej Polski. Znajdują się one w łatwo dostępnych lokalizacjach, takich jak na przykład sklepy znanych sieci elektromarketów Media Expert czy markety Carrefour.

W Sosnowcu najczęściej odwiedzanymi miejscami są:

Media Expert logo

Media Expert, Sienkiewicza 2

Media Expert logo

Media Expert, 11 Listopada 122

Carrefour logo

Carrefour, Staszica 8b

Jeśli wolisz odwiedzić nasze punkty obsługi w innych lokalizacjach, znajdziesz je łatwo i szybko za pomocą naszej mapki. Możesz także włączyć na niej nawigację bezpośrednio do wybranego punktu

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Sosnowcu

Aby zobaczyć, gdzie znajdują się nasze punkty wymiany w danej miejscowości lub w pobliżu wybranej ulicy, wystarczy wpisać jej nazwę na poniższej mapce. W rezultacie zobaczysz znajdujące się w okolicy placówki.

Możesz także uruchomić na swoim urządzeniu opcję lokalizacji – wtedy na mapce zobaczysz miejsce, w którym się aktualnie znajdujesz oraz nasze punkty obsługi znajdujące się najbliżej Ciebie. W każdym z nich możesz uzupełnić lub wymienić naboje SodaStream.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Sosnowcu

Nasze punkty wymiany nabojów w Sosnowcu mieszczą się w placówkach znanych sieci elektromarketów i marketów spożywczych, takich jak media Expert i Carrefour. Są otwarte od rana do późnych godzin wieczornych, dzięki czemu możesz wymienić lub uzupełnić naboje SodaStream o dogodnej dla Ciebie porze od poniedziałku do soboty lub w niedziele handlowe.

Godziny otwarcia są na tyle długie, że możesz dopasować wizytę również wtedy, gdy pracujesz na pierwszą lub drugą zmianę i odwiedzić nasz punkt przed pracą lub w drodze powrotnej po jej zakończeniu. Jeżeli jednak codzienne zajęcia i intensywna praca nie pozwala Ci na wizytę w naszym punkcie obsługi w ciągu tygodnia, to czekamy na Ciebie również w soboty i niedziele handlowe.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Usługa wymiany lub uzupełnienia naboju SodaStream ma stały koszt, niezależnie od lokalizacji i rodzaju sklepu, do którego się udasz. Cena usługi wynosi 49,99 zł* i pozwala na uzupełnienie lub wymianę naboju mogącego nasycić gazem aż 60 litrów wody lub napoju, co w przeliczeniu na litr kosztuje tylko 0,83 groszy – to czysta oszczędność!

Aby wymienić lub uzupełnić gaz, przynieś oryginalny nabój do wybranego przez Ciebie punktu obsługi. Pracownicy szybko się nim zajmą i na miejscu wymienią nabój, a Ty od razu będziesz mógł cieszyć się z samodzielnie gazowanej wody lub napoju.

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.