Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Stalowej Woli

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Stalowej Woli

Naboje SodaStream uzupełnisz w jednym z wielu miejsc w całej Polsce. Nasze punkty znajdują się przykładowo w sklepach znanych sieci elektromarketów Media Expert czy marketów spożywczych Leclerc. W każdym z nich możesz na miejscu nie tylko uzupełnić naboje, ale także je wymienić.

W Stalowej Woli możesz zrobić to w takich miejscach, jak:

Media Expert logo

Media Expert, Handlowa 5

Media Expert logo

Media Expert, Fryderyka Chopina 42

Max Elektro logo

Max Elektro, Okulickiego 9a

Konesso logo

Konesso, Świerkowa 9b

Jeśli sklepy z tej listy są daleko od Twojego domu lub pracy lub po prostu wolisz skorzystać z innych placówek – znajdziesz je z łatwością na naszej mapce. Możesz także wyświetlić na niej trasę do wybranego punktu, w którym uzupełnisz lub wymienisz nabój SodaStream.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Stalowej Woli

Aby znaleźć inne lokalizacje lub sprawdzić, czy w danej miejscowości lub okolicy wymienisz lub uzupełnisz gaz do naboju SodaStream, wystarczy wpisać jej nazwę na mapce. W odpowiedzi wyświetlą Ci się wszystkie punkty w danej okolicy.

Możesz także włączyć lokalizację w swojej przeglądarce w komputerze lub smartfonie – dzięki temu mapka od razu pokaże punkty znajdujące się najbliżej Ciebie.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Stalowej Woli

Nasze punkty obsługi mieszczą się w sklepach i marketach dostępnych dla każdego – są czynne od rana do późnego wieczora. Działają od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe. Możesz więc wymianić lub uzupełnienić naboje do saturatora SodaStream przez większość dni tygodnia w sklepach znanych sieci, takich jak Media Expert Leclerc czy Carrefour.

Jeśli więc pracujesz na pierwszą lub drugą zmianę i obawiasz się, czy zdążysz w godzinach pracy, mamy dla Ciebie dobrą wiadomość – spokojnie zdążysz przed lub po pracy. A jeśli przez pracę i codzienne obowiązki nie zdążysz odwiedzić naszego punktu w ciągu tygodnia, w Stalowej Woli możesz wymienić lub uzupełnić nabój SodaStream również w sobotę lub w najbliższą niedzielę handlową.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Niezależnie od tego, w którym sklepie i jakiej miejscowości odwiedzisz nasz punkt obsługi, wymiana naboju lub uzupełnienie gazu zawsze będzie kosztować tyle samo – 49,99 zł*. Pojemność jednego naboju wystarczy aż na 60 litrów napoju, zatem w przeliczeniu na jeden litr cena wynosi jedynie 0,83 groszy. Czysta oszczędność!

Aby cieszyć się wodą i napojami gazowanymi w domowym saturatorze, wystarczy tylko, że przyjdziesz do jednego z naszych punktów, a przeszkolony personel wymieni nabój lub uzupełni go gazem szybko i na miejscu.

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.