Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Starachowicach

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Starachowicach

Szukasz punktów w okolicy, które uzupełniają gaz do SodaStream? Wymiana naboju możliwa jest w wielu placówkach na terenie całej Polski. Współpracujemy z wieloma sieciami sprzedażowymi, dzięki czemu z łatwością wymienisz naboje do syfonu. Media Expert, Carrefour czy Leclerc szybko i sprawnie realizują takie usługi.

W Starachowicach pomoże Ci:

Media Expert logo

Media Expert ul. Ks. K. Stefana Wyszyńskiego 14

Jeśli wskazany punkt nie znajduje się blisko Twojego miejsca pracy lub zamieszkania, skorzystaj z naszej mapki i znajdź inną placówkę. Po wyświetleniu dokładnych wskazówek, dowiesz się, gdzie jeszcze możliwa jest wymiana naboju SodaStream.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Starachowicach

Jak możesz sprawdzić najbliższe placówki wymiany nabojów SodaStream? Skorzystaj z poniższej mapki – wpisz w okienko miejscowość i ewentualnie uzupełnij nazwę interesującej Cię ulicy. Po chwili zobaczysz listę punktów wraz z ich adresami.

Innym, jeszcze prostszym sposobem, jest wykorzystanie automatycznej lokalizacji. Wystarczy, że wybierzesz tę opcję po wejściu na mapkę, a wyświetlą się wszystkie sklepy znajdujące się w Twojej okolicy.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Starachowicach

Placówki partnerskie, z którymi współpracujemy umożliwiają wymianę naboju Co2 SodaStream od poniedziałku do soboty i w niedziele handlowe. Większość z nich czynna jest od wczesnych godzin porannych do późnego wieczoru. Chcesz wymienić cylinder do saturatora? Odwiedź jeden ze sklepów Media Markt, Intermarche czy Media Expert - naboje do syfonu uzupełnisz o dogodnej dla siebie porze.

Pracujesz w systemie zmianowym, a może codzienne obowiązki uniemożliwiają Ci wizytę w standardowych godzinach? Zdecyduj się na odwiedziny w sklepie, do którego zdążysz przed pracą albo w chwilę po skończonej zmianie. Gdzie w takim razie uzupełnisz naboje do syfonu? Carrefour i Leclerc to tylko niektóre miejsca o wydłużonym czasie otwarcia. Jeśli chcesz, możesz też skorzystać z opcji wymiany naboju SodaStream w wolną od pracy sobotę.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Nie ma znaczenia to, gdzie mieszkasz i jaki sklep wybierzesz – wymiana naboju w stacjonarnym punkcie partnerskim kosztuje około 49,99 zł*. Jeden cylinder pozwala nasycić gazem do 60 litrów wody, co sprawia, że litr napoju z bąbelkami to jedynie 0,83 grosze. Cena ta jest więc znacznie niższa, niż w przypadku butelki ze sklepu.

Wybierz dogodny punkt wymiany naboju SodaStream i przynieś oryginalny cylinder do uzupełnienia. Skorzystaj z pomocy pracowników obsługi, a potem znowu ciesz się możliwością korzystania z samodzielnie przygotowanej wody gazowanej.

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.