Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Tarnobrzegu

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Tarnobrzegu

Naboje SodaStream z dwutlenkiem węgla z łatwością wymienisz lub uzupełnisz w jednym z kilkuset naszych punktów w całej Polsce. Znajdują się one w sklepach znanych sieci marketów elektronicznych, np. Media Expert, oraz w innych sieciach marketów.

W Tarnobrzegu możesz to zrobić przykładowo w:

Media Expert logo

Media Expert, Sienkiewicza 53

Media Expert logo

Media Markt, Słomki 1

Jeśli te adresy są Ci z jakiegoś powodu nie po drodze, możesz łatwo znaleźć pozostałe punkty w Twojej okolicy – wystarczy, że skorzystasz z naszej mapki. Za jej pomocą możesz łatwo i szybko znaleźć inne punkty z możliwością wymiany lub uzupełnienia nabojów SodaStream i wyznaczyć do nich trasę.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Tarnobrzegu

Jak znaleźć na mapce pozostałe punkty obsługi, w których wymienisz lub uzupełnisz gaz w nabojach SodaStream? Wystarczy, że wpiszesz nazwę miejscowości, a wyświetlą Ci się wszystkie punkty znajdujące się w tej miejscowości i jej okolicach. Innym sposobem jest włączenie lokalizacji w Twoim smartfonie lub komputerze. Dzięki temu mapka pokaże Ci punkty znajdujące się aktualnie najbliżej Ciebie, w których wymienisz lub uzupełnisz naboje SodaStream oraz wskaże szczegółową drogę, jak do nich dotrzeć.

Druga możliwość to automatyczna lokalizacja. Zaznaczasz odpowiednią opcję, wchodzisz na mapkę, a ona wyświetla Ci się sklepy, w których wygodnie wymienisz naboje do saturatora SodaStream.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Tarnobrzegu

Sklepy, w których są nasze punkty obsługi, znajdują się w dogodnych lokalizacjach i są dostępne od poniedziałku do soboty i w niedziele handlowe. Można je odwiedzić od rana do późnego wieczora, dzięki czemu możesz łatwo uzupełnić lub wymienić nabój nawet gdy pracujesz na pierwszą lub drugą zmianę czy w nieregularnych godzinach.

Jeśli jednak codzienne obowiązki nie pozwalają Ci na wizytę w jednym z naszych punktów w ciągu tygodnia, to takie markety w Tarnobrzegu jak Media Expert są czynne również w soboty i w niedziele handlowe. Serdecznie zapraszamy do odwiedzin również w te dni.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Niezależnie od wybranego sklepu i miejscowości, w której wymienisz lub uzupełnisz nabój SodaStream, cena za tę usługę wszędzie jest taka sama i wynosi 49,99 zł*. Za tę kwotę uzupełnisz nabój gazem wystarczającym na nasycenie nim 60 litrów wody lub napoju, co daje tylko 0,83 groszy za litr. To sama oszczędność!

Przynieś nabój wymagający uzupełnienia lub wymiany do jednego z naszych punktów, a nasi pracownicy szybko się nim zajmą. Dzięki temu będziesz mógł cieszyć się ulubionymi napojami gazowanymi jeszcze tego samego dnia!

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.