Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Tarnowie

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Tarnowie

Wymiana naboju SodaStream nigdy nie była prostsza! Mamy aż kilkaset placówek zlokalizowanych na terenie całego kraju, również w Tarnowie. Jeśli masz puste cylindry do syfonu SodaStrem i chcesz je uzupełnić, skorzystaj z ofert naszych partnerów. Naboje SodaStream wymieniasz w Media Expert i Media Markt.

W Tarnowie najchętniej odwiedzane placówki to:

Media Expert logo

Media Expert ul. Lwowska 63

Media Expert logo

Media Expert ul. Hodowlana 4

Media Expert logo

Media Markt ul. Nowodąbrowska 127

Jeśli nie znalazłeś na liście placówki najbliżej Twojego miejsca zamieszkania lub pracy, skorzystaj z mapki poniżej. Poprowadzi Cię do innego najbliższego punktu, w którym wymienisz naboje do syfonu SodaStream.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Tarnowie

Chcesz sprawdzić, który sklep zajmuje się uzupełnianiem gazu do SodaStream? Pomoże Ci w tym nasza mapka. Wpisz miasto i ewentualnie ulicę, a uzyskasz podpowiedzi, które sklepy znajdują się blisko podanego adresu.

Prostszy sposób to automatyczna lokalizacja. Zaznacz odpowiednią opcję po wejściu na mapkę ze zgodą na udostępnienie swojej lokalizacji. Dzięki temu wyświetli się lista z najbliższymi sklepami, gdzie wygodnie wymienisz naboje do saturatora SodaStream.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Tarnowie

Mamy rozbudowaną sieć partnerską, w której znajdują się największe sieci detaliczne, przez co wymiana nabojów SodaStream możliwa jest praktycznie w każdym dniu tygodnia i w wygodnych porach dnia. Aby sprawdzić godziny otwarcia punktów wymiany SodaStream w Tarnowie, odwiedź stronę internetową wybranego sklepu.

Wymiana naboju w Media Expert to świetna propozycja dla tych, którzy w tygodniu przez obowiązki rodzinne i pracę nie mają czasu, aby zająć się takimi sprawami – tutaj mogą zrobić to w wolną sobotę lub niehandlową niedzielę. Podobnie jest z wymianą naboju w Media Markt, który również otwarty jest w weekendy dość długo. To sprawia, że nawet jeśli pracujesz na zmiany lub przytłoczą Cię codzienne obowiązki, zawsze znajdziesz chwilę, by podejść do punktu w Tarnowie i wymienić naboje do saturatora SodaStream.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Bez znaczenia jest, który punkt wymiany SodaStream wybierzesz – koszt usługi jest taki sam. Za wymianę naboju zapłacisz około 49,99 zł*. To wystarczy, by nasycić gazem nawet 60 litrów wody, zatem otrzymujesz litr gazowanego napoju za około 0,83 groszy. To się opłaca!

Jak wymienić nabój SodaStream? Przynieść oryginalny nabój do wybranego punktu (w Tarnowie lub w innej lokalizacji), a pracownicy szybko go wymienią. Dzięki sprawnej obsłudze będziesz mógł cieszyć się świeżą i samodzielnie gazowaną wodą bez przerw!

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.