Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Włocławku

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Włocławku

Wymiana nabojów do syfonu SodaStream jest możliwa w kilkuset placówkach zlokalizowanych na terenie całego kraju. Zajmują się one profesjonalnym uzupełnianiem CO2 i wymieniają cylindry od ręki.

We Włocławku dostępna jest wymiana naboju w Media Expert pod adresami:

Media Expert logo

Media Expert ul. Okrzei 75a

Media Expert logo

Media Expert ul. Komunalna 2

Jeśli nie znalazłeś tu punktu obok Twojego miejsca zamieszkania lub pracy, nie martw się. Poniżej znajdziesz praktyczną mapkę, która poprowadzi Cię do najbliższego punktu wymiany SodaStream.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Włocławku

Jeżeli chcesz sprawdzić, w którym punkcie uzupełnisz gaz do SodaStream, skorzystaj z mapki. Wpisz miasto i opcjonalnie ulicę, a uzyskasz listę z bliskimi dla danego adresu placówkami, które oferują wymianę nabojów.

Prostszym sposobem jest automatyczna lokalizacja. Zaznacz odpowiednią zgodę na udostępnianie swojej lokalizacji, a na mapce wyświetlą się najbliższe punkty SodaStream.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Włocławku

Współpracujemy ze znanymi sieciówkami detalicznymi, które zlokalizowane są w najdogodniejszych punktach miast – we Włocławku jest to sieć Media Expert. Dzięki temu bez problemu znajdziesz poszukiwaną placówkę, a także wygodnie do niej dojedziesz. Zaletą tego rozwiązania jest to, że punkty są czynne od poniedziałku do soboty oraz w niedziele handlowe.

Jeśli pracujesz na pierwszą lub drugą zmianę i obawiasz się, że nie będziesz mieć czasu w tygodniu, wymiana nabojów w Media Expert możliwa jest również w weekendy. Możesz udać się do punktu również przed pracą lub zaraz po niej albo też wymienić cylinder SodaStream podczas codziennych zakupów. Nawet jeśli przytłoczą Cię codzienne obowiązki, punkty czynne są w dogodnych godzinach, przez co łatwiej będzie Ci znaleźć chwilę, by wymienić nabój SodaStream. Godziny otwarcia punktu sprawdzisz na stronie wybranej placówki.

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Cena wymiany naboju SodaStream jest taka sama, bez względu na to, którą placówkę stacjonarną we Włocławku (lub w innym mieście) wybierzesz. Koszt wymiany wynosi około 49,99 zł*. W tej cenie nasyca się gazem nawet 60 litrów wody, a więc otrzymujesz litr gazowanego napoju za około 0,83 groszy. To się opłaca!

Jak wygląda wymiana naboju SodaStream? Przynieś oryginalny cylinder do jednego z naszych punktów w Twojej lokalizacji, a pracownicy szybko go wymienią. Sprawna obsługa, tania wymiana nabojów i elastyczne godziny otwarcia punktu – to sprawia, że będziesz mógł bez przerw cieszyć się zawsze świeżą i samodzielnie gazowaną wodą.

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.