Napełnij się radością!

Wymiana pustego naboju SodaStream w Zabrzu

Najpopularniejsze miejsca
gdzie wymienisz nabój SodaStream w Zabrzu

Korzystasz z saturatora SodaStream? Uzupełnienie pustego cylindra jest bezproblemowe! Dokładamy wszelkich starań, by punkty wymiany nabojów były dostępne w maksymalnej liczbie miejsc na terenie całego kraju. Na ten moment możesz uzupełnić swój SodaStream w jednej z kilkuset placówek zlokalizowanych przede wszystkim w najpopularniejszych sklepach sieciowych i centrach handlowych!

Najpopularniejsze punkty wymiany nabojów SodaStream w Zabrzu to:

Media Expert logo

Media Markt Plac Plutonu Szkubacza 1

MaxElektro logo

Max Elektro ul. Wolności 290

Szukasz punktu, który znajduje się bliżej Twojego miejsca zamieszkania, pracy, siłowni lub szkoły Twoich dzieci? Skorzystaj z interaktywnej mapki i sprawdź wszystkie możliwości wymiany naboju SodaStream w Zabrzu.

Obrazek stojącej butelki sodastream na biurku

Znajdź punkt wymiany SodaStream
w Zabrzu

Jak wyszukać punkt wymiany nabojów SodaStream w Zabrzu? To proste! Wystarczy, że w pasek wyszukiwania wpiszesz: Zabrze. W ciągu kilku sekund uzyskasz kompletną informację o punktach wymiany znajdujących się w Twoim mieście.

Jeżeli zależy Ci na ekspresowym znalezieniu placówki realizującej usługi uzupełniania cylindrów SodaStream znajdujące się najbliżej Twojego aktualnego miejsca pobytu – zezwól na automatyczną lokalizację Twojego urządzenia.

Godziny otwarcia punktów wymiany nabojów SodaStream w Zabrzu

Punkty wymiany nabojów zlokalizowane w sklepach sieciowych i centrach handlowych są dla Ciebie dostępne w godzinach otwarcia tych placówek – bez żadnych ograniczeń! Możesz załatwić sprawę przed pracą, po pracy lub w trakcie zakupów. Sklepy są również otwarte w soboty i niedziele handlowe.

Masz czas tylko wcześnie rano lub późno wieczorem? Upewnij się, w jakich godzinach działa dany punkt wymiany nabojów w Zabrzu. Przeszkolony pracownik będzie na Ciebie czekał od otwarcia do zamknięcia placówki, a wymianę załatwisz od ręki i bez żadnych zbędnych formalności. To naprawdę proste!

Obrazek dwóch butelek, jedna w dystrybutorze druga stojąca obok szklanki na stole

Ile kosztuje wymiana SodaStream?

Chcemy Ci zapewnić dostęp do usługi wymiany nabojów SodaStream w maksymalnej liczbie punktów i dogodnych godzinach, ale również w przewidywalnej cenie. Dlatego za wymianę cylindra, bez względu na miejsce zamieszkania i wybrany punkt zapłacisz około 49,99 zł*.

Nowy nabój pozwoli Ci na nasycenie gazem nawet 60 litrów wody, czyli 1 litr gazowanego napoju domowej roboty będzie Cię kosztował mniej niż złotówkę. To ekonomiczne i proekologiczne rozwiązanie, które warto wpisać w swoją codzienność!

*Sugerowana cena producenta

Obrazek dwóch butelek sodastream

Jak wymienić pusty nabój SodaStream?

Kupując ekspres do gazowania wody SodaStream otrzymasz cylinder z gazem, który starcza na nabąbelkowanie około 60L wody! Kiedy gaz Ci się skończy, bezpiecznie i łatwo wymienisz go w sklepie lub innym punkcie wymiany!

Ikona butelki w dystrybutorze

Skończył się gaz?
Wymontuj cylinder zgodnie z zawartą instrukcją.

Ikona znacznika

Znajdź punkt wymiany
Udaj się do wybranego punktu wymiany ze zużytym cylindrem i weź nowy cylinder ze sklepowej półki.

Ikona dwóch butelek

Przy kasie przekaż sprzedawcy oba naboje SodaStream. Nowy, pełny cylinder otrzymasz za jedyne 49,99 zł!*

*Rekomendowana cena sprzedaży

Cylinder możesz też wymienić online tutaj

Jak wyjąć i włożyć nabój do syfonu?

Wymieniłeś cylinder SodaStream i chcesz go umieścić w syfonie? Nic prostszego – wykonaj następujące kroki

  • 1 Postaw saturator na płaskiej powierzchni.
  • 2 Zdejmij tylną obudowę.
  • 3 Podnieś dźwignię gniazda Quick Connect.
  • 4 Wyjmij pusty nabój.
  • 5 Włóż pełny cylinder.
  • 6 Opuść dźwignię.
  • 7 Załóż obudowę.