co z tym gazem dlaczego sodastream
 Ręka sięgająca jeden z dwóch stojących na blacie cylindrów do saturatora SodaStream

Nabijanie butli czy wymiana cylindra? Wszystko, co warto wiedzieć o CO2 SodaStream

Skończył ci się gaz do SodaStream? Dowiedz się, jak i gdzie wymienić cylinder (stacjonarnie i online), aby cieszyć się orzeźwiającymi bąbelkami bez zbędnej przerwy! Podpowiadamy też, jak bezpiecznie wyjąć pusty nabój i zamontować pełen w twoim saturatorze. Pamiętaj – kolor cylindra ma znaczenie!

Dowiedz się więcej

Para siedząca przy blacie kuchennym i pijący wodę gazowaną

Czy woda filtrowana jest zdrowa?

Rezygnując z wody butelkowanej, przyczyniasz się do zmniejszenia ilości plastikowych odpadów. Nie ma wątpliwości, że woda z kranu jest wyborem bardziej ekologicznym, ale też bardziej ekonomicznym. Ale czy warto ją filtrować przed spożyciem? Czy woda filtrowana naprawdę jest zdrowa? Sprawdź, co warto wiedzieć o filtrowaniu kranówki.

Dowiedz się więcej

Czym różnią się CO2 spożywczy i techniczny? Sprawdź!

Czym różnią się CO2 spożywczy i techniczny? Sprawdź!

Korzystasz z saturatora SodaStream, bo lubisz smak pysznych, świeżych bąbelków? Dowiedz się, jak dbamy o Twoje zdrowie i jakie działania podejmujemy, aby korzystanie z naszych ekspresów do gazowania wody było komfortowe i bezpieczne dla Ciebie i Twoich bliskich. Poznaj różnice między certyfikowanym gazem CO2, a niebezpiecznymi zamiennikami i dowiedz się, dlaczego warto wybierać tylko sprawdzone rozwiązania.

Dowiedz się więcej

Kobieta robiąca wodę gazowaną w saturatorze SodaStream

Naboje CO2 do syfonu – gdzie kupić? Na ile wystarczą?

Naboje CO2 są sercem ekspresu do gazowania wody. Dzięki nim urządzenie może w kilka chwil zmienić zwykłą wodę z kranu w pyszną wodę gazowaną, o takiej intensywności bąbelków, jaką lubisz najbardziej. Musisz jednak pamiętać, że tylko oryginalne cylindry do saturatorów dają gwarancję jakości i bezpieczeństwa użytkowania. Cylindry pochodzące z niepewnych źródeł mogą zawierać szkodliwy gaz techniczny i doprowadzić do uszkodzenia ekspresu. Dowiedz się, jak łatwo wymienić oryginalny nabój SodaStream na nowy i jak rozpoznać, kiedy to zrobić.

Dowiedz się więcej

Postaw na oryginalne cylindry. Nie ufaj zamiennikom dostępnym na rynku.

Postaw na oryginalne cylindry. Nie ufaj zamiennikom dostępnym na rynku.
Z pełnym zaangażowaniem pracujemy nad rozbudowaniem mapy miejsc, w których nasi Klienci mogą wygodnie wymieniać oryginalne cylindry. Obecnie są to sieci: Carrefour, E’Leclerc oraz Media Markt, a w wkrótce także: Media Expert, Neonet, Max Elektro oraz Auchan. Przypominamy też o możliwości komfortowej wymiany cylindrów on-line za pośrednictwem naszej strony internetowej.

Dowiedz się więcej

Nabój do syfonu – szybka i łatwa wymiana pustego cylindra SodaStream

Nabój do syfonu – szybka i łatwa wymiana pustego cylindra SodaStream

Czy wiesz, że nabój do syfonu SodaStream zastępuje aż 60 litrowych butelek wody? Zapomnij o wyczekiwaniu w sklepowych kolejkach, dźwiganiu zgrzewek i zaśmiecaniu przestrzeni zbędnymi odpadami. Mając urządzenie do gazowania wody, możesz cieszyć się jej smakiem, kiedy tylko zechcesz. Pusty cylinder szybko i bez wysiłku wymienisz na pełny w jednym z naszych punktów, aby woda gazowana w domu była zawsze dostępna. Sprawdź, jakie to wygodne! 

Dowiedz się więcej

Wszystko, co musisz wiedzieć na temat nabojów CO2

Woda gazowana w domu - co musisz wiedzieć o nabojach z gazem CO2
O co chodzi z cylindrami SodaStream i czy potrzebuję zapasowego cylindra? Sprawdź nasze porady jak bąbelkować jak profesjonalista.

Dowiedz się więcej

Wymiana cylindrów CO2 SodaStream

SodaStream naboje - gdzie i jak wymienić?
Jak wymienić mój nabój CO2?
Wymiana cylindra nigdy nie była tak prosta. Sprawdź jak możesz to zrobić nie wychodząc z domu.

Dowiedz się więcej